Need on sodiaagimärgid, kes on nõus armastuse nimel kõigega riskima

On sodiaagimärke, mille esindajad võivad olla suhtes ilma, et oleksid sügavalt armunud ja on neid, kes armuvad ülepeakaela ja nii sügavalt, et sellest on haaratud kogu nende hing. Vaata, millised on need sodiaagimärgid, mille esindajad on nõus armastuse nimel kõigeks.

Sõnn

Sõprus ja armastus mängivad Sõnni elus väga olulist rolli, sest teda juhib planeet Veenus. Sõnn on suur romantik ning ta on nõus ootama oma tõelist armastust nii kaua kui vaja. Kui Sõnn armastab, siis ta on väga truu ja hoolitseb selle eest, et tema kaaslane tunneks end hoituna ja turvaliselt. Armastus on valdkond, mis on tema elus kõige olulisemal kohal, kõik muu tuleb peale seda. Kui tema tundeelus valitseb harmoonia, siis on ka kõik muu hästi. Kui tema süda nutab, siis ei suuda ta ka millelegi muule keskenduda. Ta on nõus oma armastuse eest võitlema ja tal jätkub kannatust väga pikaks ajaks.

Vähk

Vähk on tundliku ja unistava loomuga, sest teda juhib Kuu. Ta usaldab oma sisetunnet ja südamehäält, see juhib teda elus edasi. Vähi jaoks on pereelu ja selle stabiilsus ääretult tähtis. Oma suhte nimel on ta nõus palju panustama ja vajadusel ka ohverdama. Vähk avab südame ja hinge oma armastatule ning ootab, et seda ka vääriliselt hinnatakse. Vähi jaoks on südameasjad nii tähtsad, et ta on nõus kõigega riskima selleks, et tema elus oleks see tõeline, suur ja sügav armastus. Kui vähk armastuses pettub, siis see murrab tema südame tuhandeks killuks. Läheb kaua aega, enne kui ta suudab jälle usaldada ja end avada.

Skorpion

Skorpion on tuntud oma kirgliku loomuse poolest. Kuna ta on üldiselt väga kinnine ja ei lase lihtsasti kedagi endale päriselt lähedale, siis tõelise armastuse puhul teeb ta erandi. Kui ta armub, siis sügavalt. Skorpion vajab armastust nagu õhku. Kui tema elus on õnnelik suhe, siis on ta rahulolev ja suudab ka kõige muuga kenasti toime tulla. Kuigi Skorpionite kohta liigub legende, et nad ei suuda oma kirgliku ja naudingutele suunatud loomuse tõttu truud olla, siis see pole lõpuni tõsi. Kui Skorpion leiab enda kõrvale selle ühe ja ainsa, siis on ta väga truu ja pühendunud kaaslane.

Loe lisaks: Astroloogia annab nõu: saa teada, mis on iga sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

Seotud