Need on küsimused, mida sa ei peaks oma mehelt küsima

Naine räägib minutis keskmiselt kaks korda rohkem kui mees – nii väidab statistika. Seetõttu pole ka imestada, et palju asju jääb meestel ütlemata ning selguse saamiseks tuleb naistel need omaalgatuslikult järele uurida. Siiski on teatud küsimused, mis võiks küsimata jätta, sest olenemata vastusest, head nahka nendest ei tule. Millistest küsimustest käib jutt, seda vahendab Mees.eu.

Kas mu tagumik paistab selles riietuses liiga suur?

Küsimus, millele saab alati eitava vastuse. Enamjaolt on see ka tõsi, aga isegi kui ei ole, ei ole see koht, kus mees saaks aususega hiilata. Kuna ka naised teavad, et mees vastab “kallis, sul on alati kaunis tagumik”, jääb kahtluseuss närima, nii et parem on üldse seda mitte küsida ja piirduda oma hinnanguga.

Kas ma olen paksemaks läinud?

Kui naine seda mehelt küsib, siis üldiselt tähendab see, et naine on tõesti paksemaks läinud, sest naine ise tunneb oma keha kõige paremini. Miks siis seda mehe käest küsida? Aga loomulikult selleks, et kuulda lillelist eitavat vastust, kuigi jällegi mõlemad teavad, et tegemist on valge valega… Samas, kui mees tõesti jaatavalt vastab, rikub see naise tuju ja toob tihti ka solvumise kaasa.

Igatsed sa mõnikord oma eksi järele?

See on väga salakaval küsimus, mis tegelikult naise tõlgenduses ei tähenda sugugi jutu keerlemist mehe eksi ümber, vaid hoopis naise enda ümber, teda igast otsast kiites. Kuna aga mehed sellest aru ei saa ja hakkavad tõemeeli oma eksist rääkima, on parem seda küsimust üldse mitte küsida, sest õnnelikumaks vastus sind ei tee.

Kas minu parim sõbranna on sinu arvates ahvatlev?

Vastates “jah, ta on täitsa kobe”, astub mees täielikult ämbrisse, sest sellele järgneb kaks võimalust – kas mees ei näe enam kunagi naise parimat sõbrannat või iga kord, kui näeb, hakkab naine mingeid kahtlasi märkusi tegema. Vastates, et “sõbranna on kole nagu öö”, teeb mees jällegi vale sammu, sest ükski naine ei taha, et tema sõbrannast nii halvasti arvatakse. Nii et kõige parem on jällegi see küsimus küsimata jätta.

Kas sulle eile peol keegi silma ka jäi?

Aeg-ajalt tuleb ette pidusid, kus mees käib väljas oma sõpradega ja sina oma sõbrannadega. Järgmisel hommikul on suur kiusatus mehe käest eelneva õhtu kohta aru pärida, kuid kas see on kõige targem mõte? Loogiline ju on, et mehele jäi mõni kaunis naine silma ja kuigi kaugelt imetlemisele ei järgnenud midagi, lööb naisel seda kuuldes armukadeduse väike kurat välja ja mõnus hommikupoolik on rikutud. Parem naudi seda aega mehega koos ja ära urgitse seal, kus pole vaja.

Kui mitme naisega sa maganud oled?

On vist mingi keskmine number, millega naised rahule jäävad ja see number on kuskil 10 läheduses. Kõik, mis kaldub kõvasti üle selle, võib naises tekitada kõhklusi, kas ta pole mehe jaoks järjekordne vallutus. Kõik, mis alla 10 jääb, tekitab jällegi küsimuse mehe oskuste kohta voodis. Tõest vastust on aga sellele küsimusele raske saada, nii et miks siis üldse ennast sellise asjaga vaevata?

Allikas: Missugune mehetüüp sobib just sinule?

Mida teha, et sinu välismaal töötav mees sind ei petaks?

Need märgid näitavad, et oled koos hea mehega

11 märki, mis näitavad eksimatult, et mees on sinusse armunud