Need on kolm sodiaagimärki, kes võivad aastal 2020 oma vana kallimaga uuesti armastuse leida

Inimesed armuvad ja on koos aga vahel viib tee neid kõigest hoolimata lahku. Olgu selleks põhjuseks lahkukasvamine, kaugsuhe, truudusetus või midagi muud… Aga on ka neid, kes leiavad taas tee oma vana armastuse juurde. Vaata järgi, millised on need kolm sodiaagimärki, kelle esindajad võivad end sel aastal leida taas oma endise kallima embusest.

Fakt on see, et mitte kõik ei vaimustu mõttest oma endise kallimaga taas suhtesse asumisest. Küll aga on mõned sodiaagimärgid, mille esindajad ei hooli sellest, mis oli, vaid usuvad, et armastuse jõud on kõikvõimas. Vaata, milliste sodiaagimärkide esindajate jaoks võib sellel aastal olla üllatus varuks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Lõvi selle aasta juhtmõte on – armasta, mitte ära sõdi! Üldiselt on Lõvi ego üsna suur ning ta ei andesta ega unusta just kergelt, kui keegi on tema südamele haiget teinud. Käesoleval aastal aga on asjad pisut teisiti, sest Lõvi on oma sisemaailmaga hoopis paremas kontaktis ja tundelisem. Ta julgeb oma hinge avada ja tunnistab ka enda vigu. See aga avab võimaluse mõned minevikus tehtud valeotsused ära parandada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Neitsi on sel aastal palju mõistvam, andestavam ja järeleandlikum kui tavaliselt. Ta vaatab minevikku ja mõtleb läbi oma valikud ning käitumise. Kuna ta on kõvasti tolerantsem kui muidu, siis on ta nõus ka tunnistama, kui midagi jooksis tema süül rappa. Tähed toetavad sel aastal tema armuelu ning see võimaldab leida õnne ja perekondlikku harmooniat. Neitsi tee viib kokku vana armastusega ning sellest võib välja kasvada pikaajaline, stabiilne ja õnnelik suhe.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Kalad on sel aastal romantiliselt meelestatud ning hoopis enesekindlamad kui varasemalt. Nende tee võib ristuda inimesega, kellega kohtuti keerulistes oludes ning segased ajad said ka armutunnetest võitu. See aasta toob aga Kaladele uue võimaluse. Nüüd ollakse kogenenumad, targemad ja ka aeg on teine, seega saab teha uusi ja paremaid otsuseid. Vana kallim toob nostalgilisi mälestusi, mille pinnalt saab õitsele lüüa uus ja kestev armastus.

Loe lisaks: JAANUARI SÕNUM: endast välja tulemine

Kuidas püsida kõrgemas sageduses?

Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!

Tunnete astroloogia: just selle hetkeni peab sinu armastus vastu!

Need on sodiaagimärgid, kes on nõus armastuse nimel kõigega riskima

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

Seotud