Naiselikul veetlusel on imepärane jõud

Sinu veetlusjõud on võrreldamatu. Naiselik energia on kõige tugevama külgetõmbega jõud maakeral. Ja paljude meeste meelest on just sinu naiselik seksuaalenergia kõige vastupandamatum, kirjutab David Deida oma raamatus „Tõeline seksuaalsus“.

Sa tead, et suudad mässida mehe ümber sõrme, kui pakud talle oma naiselikku seksuaalenergiat ja tõmbad teda oma mõjuvälja. Sa saad kasutada seda jõudu enda hüvanguks, et saada mehelt seda, mida tahad. Aga sul on võimalik ka oma veetlusjõud miinimumini viia, kuna tunned, et pole aus mehega manipuleerida; vahest tunned, et iga inimene vastutab enda eest ja sina peaksid elus saama seda, mida tahad, enda maskuliinsust kasutades, mitte meelitama meest sulle midagi meelepärast tegema.

Ent kui su armastus kasvab kõikehõlmavaks, saad kasutada oma vastupandamatut veetlusjõudu selleks, et võimendada elavat armastust kõigi elusolendite südames.

Jah, sa võid panna mehe tegema mida iganes ja sa tead seda. Aga mida sa siis kavatsed teda oma veetlusega tegema panna? Sulle ilusat maja ostma? Andma sulle ruumi, et saaksid ise oma elu juhtida? Või paned mehe sulle ja kõigile elusolenditele kinkima endast parimat ja avama südame Jumalale?

Kas sa oled isekas nõid? Või iseseisev nõid? Või oled nõid, kes ahvatleb meest ja kõiki elusolendeid avanema ja ennast teistega jagama?

Sinu külgetõmbejõud ja mõju võivad sind isegi hirmutada. Vahest kardad elu, mis hõlmab hoopis midagi palju enamat kui vaid maine keha. Nii võibki sinu igatsus, võime armastada ja võime tõmmata kõiki elusolendeid armastuse ühtsusesse peituda sügavale maetult hirmukihi all.

Pole tähtis, kas oled praegu mehega koos või mitte, sa saad avaneda ja pakkuda oma kõige sügavamast südamepõhjast naiseliku seksuaalenergia külgetõmbejõudu kõigile elusolenditele – ja seda tehes tõmbad sa oma ellu sügava mehe. Kui sul juba on mees, siis selle asemel, et oodata, kuni tema saab terviklikuks, võid ise kohe praegu avaneda ja oma eheda armastuse ja igatsusega kutsuda mehes esile sügavuse. Näidates kohe nüüd oma südame sügavust, võid panna mehe vastama sulle kohe nüüd sama sügava pühendumusega.

Mehe südame võib äratada isegi midagi nii lihtsat kui näiteks viis, kuidas sa teed valad. Sa kõnnid mööda köögipõrandat nagu tantsijanna, õnnelik armuke, naine, kelle üsk tõotab naudinguid ja kelle ihuliikmeid liigutab armastus. Sa valad teed ja tunned, kuidas vedelik voolab mehe tassi, nagu sinu armastus voolab mehe ellu. Sa vaatad mehele silma ja pakud läbi igatsuse oma südame sügavusi.

Kui mees ei suuda pühenduda ja sinu jaoks kohal olla, siis pole sul vaja tema pinnapealsust teenida. Aga sa jääd endiseks, avalalt armastades ja igatsedes – mitte pinges ega rahulolematu, vaid nagu kunstiteos, kes annab endale aru oma kiirgavatest andidest ja jagab läbi graatsilise kehahoiaku oma südame ilu – kuni mees märkab. Kui mees pole sinu jaoks kohal vaid aeg-ajalt, siis selle mustri saad sa murda mehe jumaldamist nõudes – sõnagi lausumata lihtsalt väljenda kehalise graatsiaga, kui sügav on su süda ja igatsus ja kui tugev su armastusetulv. Kui jääd otsustavalt endale kindlaks, ei suuda mees vastu panna.

Võrgutav pilk su silmis, su puusade õõtsumine, rõivad su seljas, ilu, millega sa liigud ja oma naiselikke vorme näitad – sinust kiirgavad annid on su mehele vastupandamatud. Ta võib ikkagi eemale hoida – loeb ajalehte, räägib tobedatel teemadel –, aga kui sina ei tee väljagi sellest, et tõrjumine teeb haiget, vaid oled endiselt külluslik, ilma et vastaksid mehe robustsele käitumisele samaga, siis mees murdub.

Sinu meisterlikult pakutud armastus ja igatsus kutsub mehes esile sügavuse tekkimise. Sinu südame kustumatu valgus paneb mehe kestvalt pühenduma. Sinu graatsiline tants – lihtsalt see, kuidas sa kõnnid, sõrmi liigutad ja pead pöörad – sunnib meest sind tähele panema ja imetlema.

Oma sügava armastuse ja igatsuse näitamine on kunst, mis tõmbab ligi ja inspireerib su meest tõeliselt pühenduma, isegi kui oled väsinud või sul pole tuju. Kui sa päevasündmustest lobisedes mööda kööki ringi kihutad, valad teed nagu mööda minnes ja prantsatad siis toolile, kulm kipras ja selg küürus, siis vähendad sa ise mehe soovi pühenduda. Tegelikult sa süvendad niiviisi käitumisharjumusi, mis nõrgestavad teie ühendust. Sa pole mehe jaoks veetlev ja sul ei õnnestu teda sellest tühjusest välja tõmmata, milles ta oma ajalehte lugedes on.

Aga kui sa harjutad avatud olekut, nii et su keha kiirgab külluslikku armastust – nagu hakkaksid kohe-kohe jõudma kõige imelisemasse orgasmi, mida üldse saab ette kujutada –, siis mees märkab seda. Kui su puusad liiguvad samasuguse naudinguga, nagu tantsiksid oma lemmikmuusika saatel, siis liigub mehe tähelepanu su kehale. Kui su pilk on armastuse igatsemisest pehme, kui su hääl kõlab madalamalt nagu voodis armastust nautides, siis muutub ajalehemaailm mehele tähtsusetuks.

Pea meeles, mees ei tunne end elus nii ehedalt ja koduselt nagu sina. Tema suund on võetud peamiselt selle vabaduse saavutamisele, mille annavad näilised saavutused ja muutumatus. Kui tühjusest tuleneva vabaduse alternatiiv on sinu kohmakas keha, kriiskav hääl, emotsionaalne nõudlikkus või päevast päeva korduv jutt, õpib mees sind välja lülitama. Aga kui su hääl kõlab nagu kõige armsam seksikas oie, kui su liikumine meenutab ekstaasis tantsijanna hõljumist, kui su jutt ja näoilmed väljendavad armastust, igatsust ja jumaldamist, siis teeb mees sinu heaks kõik.

Hetkedel, mil rõhutad oma iseseisvust, ei kiirga sinust naiselikku külgetõmbejõudu, vaid sa püüad näidata maailmale oma kasulikkust ja intellektuaalset võimekust. Seksuaalsus näib olevat vaid väike osa sellest, kes sa tervikliku inimesena oled. Oma seksuaalset lummust pakkuda ja sellega mehe pühendumist esile kutsuda näib sulle enda terviklikkuse vähendamisena ja mehe ihadega odava manipuleerimisena – sa ei püüa mehe tähelepanu endale tõmmata, et läbi seksuaalsuse täielikule jumalikkusele avaneda.

Kui su armastus süveneb, tunned oma seksuaalsust jumaliku kunstivormina; üsna tõenäoliselt kõige ilusama annina, mida saad mehele pakkuda; selle abil saad kutsuda meest armastades jumalikkusesse jõudma. Sinu südame igatsus ja kehavormid on jumalik and armastuse altarile. Sa võrgutad meest mitte ainult füüsiliselt, vaid ka sügavuti.

Sa paned mehe end jumaldama sellise sügavusega, mis vastab sinu pakutule. Kui tahad, et mees kohtleks sind salaplaane sepitseva vambina, siis paku talle tema pinnapealsete ihadega manipuleerimiseks pinnapealset sarmi. Kui tahad, et mees kohtleks sind kolleegi või sõbrana, siis paku talle huvi tekitamiseks huumorit, teadmisi ja oskusi. Kui tahad, et mees jumaldaks sinu armastust kui enda valitud naiseliku kiirguse jumalikku allikat, siis paku talle oma žestide, liikumise, hääle ja ilmetega seksuaalset andunud alistumist nagu kõige ilusamat kunstiteost. Väljenda Jumalale oma igatsust ja andumust mehes oleva jumaluse kaudu.

Allikas: David Deida „Tõeline seksuaalsus“, kirjastus Pilgrim

Seotud