Naiseliku veetluse imeline jõud

Sinu veetlusjõud on võrreldamatu. Naiselik energia on kõige tugevama külgetõmbega jõud maakeral. Ja paljude meeste meelest on just sinu naiselik seksuaalenergia kõige vastupandamatum. Sa tead, et suudad mässida mehe ümber sõrme, kui pakud talle oma naiselikku seksuaalenergiat ja tõmbad teda oma mõjuvälja. Sa saad kasutada seda jõudu enda hüvanguks, et saada mehelt seda, mida tahad. Aga sul on võimalik ka oma veetlusjõud miinimumini viia, kuna tunned, et pole aus mehega manipuleerida; vahest tunned, et iga inimene vastutab enda eest ja sina peaksid elus saama seda, mida tahad, enda maskuliinsust kasutades, mitte meelitama meest sulle midagi meelepärast tegema. Ent kui su armastus kasvab kõikehõlmavaks, saad kasutada oma vastupandamatut veetlusjõudu selleks, et võimendada elavat armastust kõigi elusolendite südames.

Jah, sa võid panna mehe tegema mida iganes ja sa tead seda. Aga mida sa siis kavatsed teda oma veetlusega tegema panna? Sulle ilusat maja ostma? Andma sulle ruumi, et saaksid ise oma elu juhtida? Või paned mehe sulle ja kõigile elusolenditele kinkima endast parimat ja avama südame Jumalale?

Kas sa oled isekas nõid? Või iseseisev nõid? Või oled nõid, kes ahvatleb meest ja kõiki elusolendeid avanema ja ennast teistega jagama?

Sinu külgetõmbejõud ja mõju võivad sind isegi hirmutada. Vahest kardad elu, mis hõlmab hoopis midagi palju enamat kui vaid maine keha. Nii võibki sinu igatsus, võime armastada ja võime tõmmata kõiki elusolendeid armastuse ühtsusesse peituda sügavale maetult hirmukihi all.

Pole tähtis, kas oled praegu mehega koos või mitte, sa saad avaneda ja pakkuda oma kõige sügavamast südamepõhjast naiseliku seksuaalenergia külgetõmbejõudu kõigile elusolenditele – ja seda tehes tõmbad sa oma ellu sügava mehe. Kui sul juba on mees, siis selle asemel, et oodata, kuni tema saab terviklikuks, võid ise kohe praegu avaneda ja oma eheda armastuse ja igatsusega kutsuda mehes esile sügavuse. Näidates kohe nüüd oma südame sügavust, võid panna mehe vastama sulle kohe nüüd sama sügava pühendumusega.

Mehe südame võib äratada isegi midagi nii lihtsat kui näiteks viis, kuidas sa teed valad. Sa kõnnid mööda köögipõrandat nagu tantsijanna, õnnelik armuke, naine, kelle üsk tõotab naudinguid ja kelle ihuliikmeid liigutab armastus. Sa valad teed ja tunned, kuidas vedelik voolab mehe tassi, nagu sinu armastus voolab mehe ellu. Sa vaatad mehele silma ja pakud läbi igatsuse oma südame sügavusi.

Kui mees ei suuda pühenduda ja sinu jaoks kohal olla, siis pole sul vaja tema pinnapealsust teenida. Aga sa jääd endiseks, avalalt armastades ja igatsedes – mitte pinges ega rahulolematu, vaid nagu kunstiteos, kes annab endale aru oma kiirgavatest andidest ja jagab läbi graatsilise kehahoiaku oma südame ilu – kuni mees märkab. Kui mees pole sinu jaoks kohal vaid aeg-ajalt, siis selle mustri saad sa murda mehe jumaldamist nõudes – sõnagi lausumata lihtsalt väljenda kehalise graatsiaga, kui sügav on su süda ja igatsus ja kui tugev su armastusetulv. Kui jääd otsustavalt endale kindlaks, ei suuda mees vastu panna.

Võrgutav pilk su silmis, su puusade õõtsumine, rõivad su seljas, ilu, millega sa liigud ja oma naiselikke vorme näitad – sinust kiirgavad annid on su mehele vastupandamatud. Ta võib ikkagi eemale hoida – loeb ajalehte, räägib tobedatel teemadel -, aga kui sina ei tee väljagi sellest, et tõrjumine teeb haiget, vaid oled endiselt külluslik, ilma et vastaksid mehe robustsele käitumisele samaga, siis mees murdub.

Sinu meisterlikult pakutud armastus ja igatsus kutsub mehes esile sügavuse tekkimise. Sinu südame kustumatu valgus paneb mehe kestvalt pühenduma. Sinu graatsiline tants – lihtsalt see, kuidas sa kõnnid, sõrmi liigutad ja pead pöörad – sunnib meest sind tähele panema ja imetlema.

Autor: David Deida

Allikas: Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

Kui kaks inimest on armastaval viisil seksuaalselt ühinenud, tantsivad kõik energiad nende kehades ja meeltes

Meheliku seksuaalsuse plussid ja miinused

Naiselik veetlus meelitab mehelikkust armastuse ja elu juurde

Seitse imelist asja, mis juhtuvad su kehaga, kui sa armud

Seotud