Naiseks olemise kunst IX: Kuninganna arhetüüp pakub mehele kestvat pinget oma vaimumaailma avastamisel

Alkeemia avaldab viimase osa psühhoterapeut Katrin Saali Sauli raamatust “Naiseks olemise kunst” pärit järjejutust. Täna on luubi all igas naises peituv Kuninganna, mis on jagatud partnerluse, elukestva koostöö ja teineteise mõistmise arhetüüp

Loe lähemalt naise elutervetest arhetüüpidest – Tütarlaps, Armastaja, Perenaine, Kuninganna ja naise variarhetüüpidest, sellest, mida mehed naistest tahavad, milline on huvitavaks naiseks olemise retsept, sellest, kuidas tabamatu fluidum teeb Armastaja salapäraseks ja millised märgid näitavad, et Armastajat on tabanud nunnastumine ning millised on Perenaise omadused ja ülesanded ja kuidas luua ja hoida Armastuse Ruumi ning arhetüüp saab hakkama teistele inimestele oma mõtete ja soovide edastamisega konkreetselt, selgelt, rahulikult. Ka võõrastele. Avalik kõne on paras pähkel enamusele inimestele. Õnneks on see vägagi õpitav ja treenitav. Kui naise töö nõuab avalikku kõnelemist võõraste inimestega, siis on just Kuninganna arhetüüp see, kes seda suudab.

Paarisuhtes sõltub aga Kuninganna oskusest oma vajadusi, soove ja tundeid väljendada ning võimest avatud kommunikatsiooni pidada selle suhte kvaliteet ning jätkusuutlikkus.

Kuninganna staatus suhtes sünnib siis, kui mees näitab selgelt välja, et ta on nii oma naisele kui nende suhtele pühendunud. Kui mehe käitumine räägib selget keelt austusest, tunnustusest ja imetlusest oma Kuninganna suhtes.

Eluterve Kuninganna arhetüübi kõrval lööb mees õitsele. Nii nagu Armastaja ahvatleb vallutama oma keha, pakub Kuninganna mehele kestvat pinget oma vaimumaailma avastamisel. Vallutamine annab mehele energiat, seda me juba teame. Vallutuste käigus saab mees eriti palju inspiratsiooni just Armastaja ja Kuninganna arhetüübilt. Nii Armastaja keha ja suudluste eest kui Kuninganna vaimu ja heakskiidu nimel on mehed võimelised liigutama mägesid.

Mõnuhormoonide liikumine kehas, mis on tekitatud Armastaja poolt, allub ajalistele reeglitele. Varem või hiljem juhtub kooselu ajal, et voodisse poeb rohkem harjumust kui uudsust. Kuninganna vaim seevastu peab ajahambale märkimisväärselt paremini vastu ja püsib uudne, virge ja särtsakas väga pikki aastaid. Paremal juhul terve elu.

Kuninganna on jagatud partnerluse, elukestva koostöö ja teineteise mõistmise arhetüüp. Eluterve, õiglane, toetav Kuninganna on oma mehele alati inspiratsiooniallikaks, kelle nimel võib minna kasvõi surematu Kaštšeiga võitlema. Oma Kuninganna nimel teeb mees kangelastegusid. Kui mees teeb kangelasteo oma Kuninganna nimel, tõstab see mehe väärtust tema enese silmis. Tunnustus Kuninganna silmis saadab mehe ajju teate: “Olen tegija!”

Kui Kuninganna toetab oma meest, pakub mees talle omalt poolt kaitset igas olukorras, ei luba kellelgi tema au ja väärikust solvata.

Kui soovid rohkem teada Kuninganna arhetüübi oskustest ja ülesannetest suhtes, siis saad seda lugeda raamatust “Naiseks olemise kunst.”

Autor: Katrin Saali Saul, perekonna psühhoterapeut, holistiline terapeut

Allikas: “Naiseks olemise kunst. Avasta naiselik vägi läbi arhetüüpide maagilise maailma”

Loe lähemalt naise elutervetest arhetüüpidest – Tütarlaps, Armastaja, Perenaine, Kuninganna ja naise variarhetüüpidest, sellest, mida mehed naistest tahavad, milline on huvitavaks naiseks olemise retsept, sellest, kuidas tabamatu fluidum teeb Armastaja salapäraseks ja millised märgid näitavad, et Armastajat on tabanud nunnastumine ning millised on Perenaise omadused ja ülesanded ja kuidas luua ja hoida Armastuse Ruumi ning kuidas hoiab Tütarlapse arhetüüp naise noorena.