Naise seksuaalsuse tervendamise olulisusest

Sel nädalavahetusel jagavad kogenud seksuaalse tervendamise õpetajad Kavida Rei ja Santoshi Amor Inglismaalt Eesti naistele õpetust, kuidas äratada oma naiseliku seksuaalsuse vägi.

Kas olete märganud, et mõni naine lihtsalt särab ja kiirgab müstilist miskit, millele sõndega on raske seletust leida? Mis temas on nii erilist? See miski on tavaliselt seotud just seksuaalsusega ja oma kehas vaba olemisega. Kui naine armastab oma keha just nii nagu see on ja seksuaalsus on tema jaoks loomulik, nauditav elu osa, siis on temas mingi väga eriline õrnus ja armastus, mis lausa kutsub oma pilku tema poole pöörama.

Yoni on sanskritikeelne nimi naise genitaalide kohta ja tähendab “püha kohta” või “imelist koobast”. Yoni on müstiline ja magneetiline õndsuse koobas. Rännak yoni sisemusse võib viia Universumi keskmesse.

Meie Püha Kohal on meile palju õpetada

Paljudel naistel on kahjuks välja kujunenud negatiivne suhtumine oma yonisse. Mõned naised on kasvanud üles seostades yonit häbi, leina, valu, kaotuse või hirmuga. See destruktiivne suhe oma yoniga võib tekkida nii sisemiste kui ka väliste mõjude tagajärjel, näiteks korduvad negatiivsed seksuaalühted, ärakasutamine lapsepõlves, vägistamine ja teised haavavad seksuaalkogemused.

Naisi on pommitatud erinevatelt külgedelt segaste sõnumitega seksuaalsuse kohta. Need ekslikud ja kahjustavad ideed, mis on tihti toidetud meedia poolt, viitavad sellele, et seksuaalselt enesekindlad naised on “ohtlikud”, vagiina on oma olemuselt räpane (näiteks pidev uute toodete tulv, mis on loodud vagiina hügieeniks ja lõhnastamiseks), avalik seksuaalkäitumine on “halb” ja vooruslik käitumine on “hea”.

Nagu ka teised kehaosad, võib yoni enda sisemuses kinni hoida paljusid valulikke mälestusi. Jälg nendest haavadest võib olla nii tugev, et naine võib olla eraldunud oma yonist põhjustades tuimust, mis pärsib täieliku naudingu kogemist. Yoni keeldub reageerimast ning on hüljatud. See tragöödia on väga paljusid vägeva potentsiaaliga ja hiilgavaid seksuaalseid jumalannasid sundinud end sulguma ja maha suruma.

Sellises ühiskonnas me õpetame ka oma lapsi valesti selle kohta, mis on normaalne ja aktsepteeritav nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Oma seksuaalsust väljendav naine on avalikus mõistes “lits”, tsölibaadis elavat nunna aga loetakse spirituaalseks ja religioosseks. Need limiteerivad arusaamad põhjustavad palju kahju naiste enesest lugupidamisvõimele ja enesekindlusele.

Tantra käsitleb kogu keha pühana, kaasaarvatud genitaale

Meie planeet vajab revolutsiooni. Mitte poliitilist võidujooksu või sõda. Planeet vajab ärkamist – taasmäletamist meie jumalikku õigust kogeda tõelist naudingut. Naistel on aeg terveneda, saada terviklikuks, avatuks ja armastavaks.

Sanskritikeelne sõna “Shakti” tähendab naiseliku loovuse jõudu. Shakti on loovuse ja inspiratsiooni allikas, manifesteerumise ja tingimusteta aktsepteerimise allikas. Kui Shakti energia on oma loomulikul viisil avatud, siis ta tervendab, hoolitseb ja armastab oma südamekeskusest.

Läbi yoni tervendamise võib naine taasavada oma naiseliku jumaliku väe

Selle läbi võib avastada sügava tarkuse, mis peitub selles müstilises koopas. Naine võib läbi oma yoni leida tee koju, tantsida oma elutantsu. Yoni on üks Jumala suurimatest kingitustest inimkonnale. Yoni voltide vahel asub imeline aare – kliitor, mis hõlmab 3000 närvilõpmet, mis on loodud naudinguteks ja erutuseks. See on ainus elund inimese kehas, mis eksisteerib vaid naudingu kogemise eesmärgil.

Yoni kannab endas ekstaasi, rahu ja isegi kosmilise valgustumise potentsiaali

Yoni tervendamine on õrn ja peen kombinatsioon massaazist, visualiseerimisest ja kätega tervendamisest turvalises ja hoolitsevas keskkonnas. Peale yoni tervendamist võib tunda energiataseme tõusu, suurenenud enesekindlust, terve seksuaalsuse vabanemist ja üksolemise tunnet maailmaga. Yoni tervendamisega tegeleb Kavida Rei Inglismaalt, kes sel nädalavahetusel viib koos Santoshiga (Hispaaniast) läbi kursuse “Naise seksuaalne vägi”.

Kavida Rei töötab Inglismaal individuaal- ja paarinõustajana, kombineerides nõustamise juurde ka kehatööd, tantrat ja psühho-seksuaalset tervendamist. Tema põhiliseks kireks on töötada naistega, et aidata neil end jumalannana äratada. 
Kavida on väja andnud kaks raamatut “Tantric Sex” ja “Ultimate erotic massage”. Ta elab tanrtistlikus liidus oma mehe Rolandiga, neil on kaks täiskasvanud poega.

Santoshi Amor alustas oma karjääri Londonis arhitektina, kuid tundis, et see pole tema tee ning suundus Indiasse eneseotsingutele. Ta on elanud 16 aastat Osho rahvusvahelises keskuses Punas, Indias ja arendanud end läbi tantra, loomingulise tantsu, meditatiivsete teraapiate, energiatöö, shiatsu ja Zen nõustamise. Viimased kümme aastat on ta olnud naiste kursuste läbiviija, Tantra ja Meditatiivse teraapia (Mystic Rose & Born Again) gruppide juhendaja Indias ja mujal maailmas. 2009. aasta veetis ta Tiibeti kloostrites mediteerides ja tulles välja sellest sügavalt tähendusrikkast kogemusest kohtas ta oma praegust partnerit Nitenit, kellega nad jagavad  oma tantra kogemust armastajatena, hingekaaslastena ja  tantra kursuste korraldajatena. Santoshi on ka andekas tantsija, tants on tema jaoks kui meditatsioon.

Uuri lisa sel nädalavahetusel, 12.-14. aprillil toimuva “Naiselikkuse äratamine – naise seksuaalne vägi” kursuse kohta:  www.tantratee.ee

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.