Naine, ära seksi ilma sisemise valmisolekuta, lihtsalt harjumusest, kohusetundest või soovist säilitada kodurahu!

Kuna naine on kui vesi, siis peame sellega arvestama, et vee-elemendi ülessoojendamine võtab aega, pikad eelmängud pole lihtsalt naise jonnakus või tujutsemine – ainult nii saab naise seksuaalenergia voolama hakata ja naine saab seda ka mehele kinkida. Tegelikult on kõigi inimeste kehad üleni orgastilised, nii naistel kui meestel, aga kui mehel on kontsentratsioon seksuaalenergia mõttes seotud lingamiga, siis naisel on veed seespool, pimedas koopas. Kui mehel tärkab tuli peamiselt ühes kohas, siis naisel peab hakkama vesi kogu kehas loksuma.

Mehe ülesanne on õppida oma tuld taltsutama ehk süttima ja jahtuma. Ükski naine ei oota mehelt, et kuniks tema on lõpuks üles soojenenud, peab mehe lingam olema kogu aeg jäigastunud olekus. Ei, erektsioon võib minna ja tulla. Ja kui naine on üles soojenenud, erutub seksuaalselt ja psüühiliselt terve mees niikuinii uuesti.

Iga mees peab arvestama, et naisele on tohutu stress, kui seksuaalvahekorrad muutuvad liiga lühikeseks. Statistiliselt see nii ongi, aga naise jaoks pole kahe-minuti-seks seks. See ei lähe lihtsalt juba eos naise olemusega kokku. Kiired ja ilma eelmänguta vahekorrad ei pruugi olla sugugi mehe pahatahtlik käitumine naise suhtes, aga naise olemuse jaoks on need olukorrad vägivaldsed. Iga naise kohustus ja vastutus on siinkohal suu lahti teha ja väljendada oma vajadusi, mis meeldib, mis mitte, milleks ollakse valmis ja milleks mitte.

Naisele tuleb hoopis rohkem aega anda selleks, et talle kohale jõuaks, et ta saaks tajuda ja aru saada, kas ta soovib seksi ja kas selleks on üldse ruumi. Võib ju ka olla, et ei olegi ruumi, olgu sees- või väljaspool. Seksuaalenergia tärkamine ei pea ilmtingimata seksiga lõppema, vahel võib see piirduda ka lihtsalt suudlemise, kaisutamise ja õrnuste jagamisega.

Naine võib samuti soovida oma seksuaalenergiat tõsta, mürada, mängelda, kaisutada, aga ta ei pruugi tahta, et mees iga kord tema sisse tuleb. Naisele on seksuaalvahekord ikkagi “sisse tulemine”, sõna otseses mõttes naise ruumi tulemine. See ei pea tungimist tähendama, kui mees on hooliv ja austav, aga sisenemine teise keha ruumi on see igal juhul. Ja siinkohal pole tegu vaid energeetilise ruumiga, vaid ka füüsilisega, naise keha on bioloogiliselt lihtsalt nii loodud. See ei tohiks olla meestele solvumise koht ega naisele süütunde allikas. Vastasel juhul on õhtuti voodis rahuldamata mees ja migreenivaludes naine ja kumbki ei saa aru, mis toimub. Nii mehed kui naised võiksid teineteise austuses meeles pidada, et well fucked woman pole lihtsalt sõnakõlks, vaid selle taga on sügavam filosoofia. Frustreeritud naine on rahuldamata naine.

Aeg paneb naise avanema ja lõpuks võib puhkeda nupust õis, millest ennemalt ei olnud ei mehel ega naisel endalgi aimu. Siinkohal ei maksa unustada, et naised on meelelised ning turvalise ruumi loomiseks vajavad nad mesijuttu, puudutusi, häid maitseid, lõhnasid ja muidugi ilu. Ilu ja romantika on naise ümber väga olulised. Seda saavad naised oma initsiatiivil koos partneriga või ilma, teadlikult või salaja luua. Oleme ise oma ümbruse loojad, ei pea ootama, et keegi teine peab meie heaks midagi tegema, väikeste vahenditega saab luua imelise ruumi enda ümber. Küünal, lõhnalamp, soe massaažiõli, sobiv muusika ja voila! Hea oleks magamistuba hoida tarbeesemetest võimalikult vaba, ei arvuteid, raamatuid, laste mänguasju, riidehunnikuid jne. Magamistuba võiks olla teie kaunis, natuke salapärane ja eriline koht.

Paljude naiste teema on see, et seksitakse ilma sisemise valmisolekuta, lihtsalt harjumusest, kohusetundest või soovist säilitada kodurahu. Aga halastusseks kõlab jubedalt, kas pole. On väga loogiline, et naine tahab olla instinktiivselt hea naine ja hea ema, oma laste isaga hästi läbi saada, aga kui naine seksib poolvägisi olekus, siis hakkab lõpuks yoni naise eest mõtlema ja tegutsema. Tulevadki signaalid, et tupp on kuiv ja valus, pea hakkab lõhkuma ja seksi ei taha, sest hinge- ja kehatasandil on tekkinud emotsionaalsed ja energeetilised blokeeringud.

Seksuaalorganitel on oma vägi ja teadvus. Kui naisel on suguorganite ja suguelundite haigused ja muud hädad, siis peegeldab see keha soovi, et naine oleks oma kehaga, oma seksuaalsusega rohkem kontaktis. Näiteks võib olla, et emakas, munasarjad ja rinnad on nii maha jahtunud, et energia on neis piltlikult öeldes jäätunud. Sellisel juhul ei saa naine muidugi olla seksuaalses voolamises. Kui naine ise oma keha häirekelladele tähelepanu ei pööra, võivad järgneda seletamatud valud, tundetus, haigused. Keha märguanded võivad olla vaiksest palvest kuni meeleheitliku appikarjeni, mis võib lõppeda organite eemaldamisega, juhul kui naise eemaldumine oma kehast on olnud fataalne.

Kui naine tunneb oma kehas, et miski ei ole päris korras või tavaline, aga seda pole silmaga näha ega saa aparaatidega mõõta, siis ei tähenda see veel seda, et naisel midagi häda ei ole. Mõned reaktsioonid on kehas puhtalt energeetilist laadi, mis pole veel füüsiliseks muutunud. Siin tuleks meie ühiskonnas arvestada, et me ise ei tohi klassikalist Lääne meditsiini esindavatelt arstidelt liiga palju nõuda ja sama palju ei tohi arstid ka patsienti tema tundmuste pärast naeruvääristada. Kui naisel on hea kontakt oma kehaga, siis ta suudabki tajuda asju (õnneks juba) ka siis, kui aparaadid veel ei suuda. Sellistel juhtudel on naisele väga oluline saada arstilt kinnitust, et füüsilisel tasandil on kõik hästi, aga vaadake palun oma toitumine, elustiil ja mõtlemine üle ning pöörduge vastavate spetsialistide poole, kes sellistel alternatiivsetel juhtudel aidata saavad. Kui arstid, naised ja loodusterapeudid omavahel usalduslikult ja austavalt koostööd teevad, saame ennetada tõsiselt lõppevaid haigusi.

Autor: Kristina Paškevicius

Naiselt naistele | Kaunite rindade saladus

Holistiline terapeut annab nõu: 10 tarkusetera naise tervise hoidmiseks

Tervendavad ja kaitsvad kristallid naistele

Need on raamatud, mida võiks lugeda iga naine!

12 asja, mida naised meestelt ilma küsimata ootavad

Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!

Seotud