NÄDALA TAROSKOOP | Võta kiirust maha ja vaata endasse, et näha, kus sa oma elus hetkel seisad

Uus nädal on suure hooga käima läinud. Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud perioodiks.

Nädala ülevaade: 20.- 26.05

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõdukus ja maailm. On aeg vaadata sügavalt endasse, et suudaksid näha, kus sa oma elu ja tegemistega hetkel seisad. Üleüldiselt on praegu käimas periood, mis on juba toonud kaasa palju muutusi ja see ka jätkub samamoodi. Praegu ei tasuks rööprähelda ega kiirustada, vaid olla kõikide oma tegemiste juures täie teadlikkusega. Kui sa tunned, et miski ei köida sind ja sa tunned end mingis situatsioonis halvasti, siis ära suru seda tunnet maha. Kui sinu suhe mõne inimesega on pidevalt pingeline, siis ära ignoreeri seda. Kõik need on selged märguanded asjadest, millega peaksid tegeleme, et iseendas eksisteerivaid negatiivseid tundeid vabastada. Mida kauem sa kannatad olukorda, mida sa tegelikult ei talu, seda suurema karuteene teed iseendale.

Paljud inimesed võivad tunda praegu rahutust, segadust ja emotsioone, mis kipuvad kohati üle keema. Jällegi, ainus mis siinkohal aitab, on võtta teadlikult endale aega. Kasvõi paar minutit, et rahulikult hingata, järele mõelda, mis on tõeliselt oluline ja taas endas tasakaal leida. Kui tormad ringi mäsleva hingega, siis ei saagi sa jätta maha muud kui suure segaduse. Kui liigud teadlikult oma südamega rajal, siis koged ise õnne ja naudingut ning suudad seda ka teistele pakkuda.

Päikselist nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab müntide neli. Sinu elus on muutuste aeg. Ühelt poolt pakub see sulle uudsust ja põnevust, teisest küljest aga tunned, et turvalisustunne on kadunud ning see võib panna sind muretsema. Meenuta endale aegajalt, et ainus asi, mis elus on kindel, on see, et kõik muutub. Seega, mida paindlikum sa olla suudad, seda kergemini praegune aeg sinu jaoks kulgeb.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Sind ootab ees midagi tõeliset põnevat töö vallas. Sul on häid ideid, saad põnevaid pakkumisi ja on võimalik ka oma sissetulekute suurendamine. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis ka selleks on praegu väga hea aeg. Sulle avanevad huvitavad ja väljakutseid pakkuvad võimalused.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreester. Pead nüüd hoolikalt jälgima, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja südamehäälega. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu sisetunne juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on hetkel väga olulisel kohal tasakaalu ja harmoonia küsimus. Suudad oskuslikult leida nö kuldse kesktee ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku päike. Tunned, kustkui oleks sinu elu mingi paisu tagant lõpuks vabanenud. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik ja päikseline aeg, mil oled suurepärases kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema. Parem oleks leebe lähenemine ning mõistev suhtumine.

Loe lisaks: Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Puhasta oma karmat: vabane eelmistest eludest pärit piirangutest ja blokeeringutest

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Seotud