NÄDALA TAROSKOOP | Võta aeg maha ja tegele oma emotsioonidega

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 23. – 29. september

Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja mõõkade kolm. Nüüd liigub elu põhirõhk oma emotsioonide kogemisele. On aeg oma tunnetel lasta välja pääseda, mitte hoida neid endas või alla suruda. Kui sul on olnud muresid, hirme ja probleeme, siis nüüd võiksid nendega tegeleda. Elu asetab sinu teele olukordi, mis lausa sunnivad sind endasse vaatama ja endale tunnistama, mis sulle meeldib, mis meelehärmi teeb või millega sul on keeruline suhe.

Praegu ei tasuks mõtlematult edasi tormata, vaid tuleks teadlikult õppida hindama ja nautima teekonda, millel kulged. Hetkel on hea aeg iseendaga tegelemiseks – rikasta oma sisemaailma – käi kinos, teatris, näitustel või kontserdil; rahusta oma meelt – mine loodusesse ja tunneta ühtust maa, taimede ja kosmosega; õpi tundma ja käsitlema oma keha – mine massaaži, trenni või pane enda võimed proovile.

Tööasjade osas tasuks sul nüüd pigem kannatust varuda ja lihtsalt anda oma parim. Ette võivad tulla viivitused ja inimesed ei tee sinuga sellist koostööd nagu ootad. Selles osas pole praegu sinu võimuses midagi ära teha, lihtsalt anna asjadele aega areneda ja säilita kaine meel. Raha kulutamise osas tasuks praegu hoida tagasihoidlikku joont. Mõned raha laekumised võivad viibida kauem kui ootad ning see võib sind seada keerukasse olukorda.

Armuasjades ootab sind ees aeg, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, kuid kui oled nõus oma emotsioonide ja suhte valupunktidega tööd tegema, siis saad praeguse aja oma kasuks keerata. Nüüd joonistuvad välja need teemad, mis on sul juba mõnda aega mõttes mõlkunud. Kui soovid tõesti muutusi, siis tasub nüüd tegutseda. See ei tähenda, et pead ette võtma midagi väga pöördelist, alusta kasvõi väikestest sammudest ja liigu tasapisi selle suunas, millest oled unistanud.

Tervise osas on praegu oluline, et sa ei kaotaks optimismi. Positiivne mõtlemine on kõige alus ning kui sinu meel on rõõmus ja hing rahul, siis on ka sinu üldine enesetunne hea. Hoolitse enda eest nii nagu hoolitseksid selle inimese eest, keda sa üle kõige armastad. Luba endale piisavalt liikumist, tervislikku toitu, puhkust ja naudinguid.

Imelist nädalat!

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sa ei satuks kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab. Eriti tähelepanelik ole oma rahaasjade osas.

Loe lisaks: TÄNA ALGAB SÜGIS: tee tänulikkuse rituaali, ennusta saabuva talve ilma ja pane end valmis muutusteks

SÜGISENE PÖÖRIPÄEV: millist mõju avaldab see erinevatele sodiaagimärkidele?

Seotud