NÄDALA TAROSKOOP | Üles kerkib kõik see, millega pead oma tunde- ja mõttetasandil tegelema

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 8.10. – 14.10.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kolm ja müntide rüütel. Käesolev periood on pealtnäha rahulik, stabiilne ja ilma suuremate muutusteta, kuid ometi peaksid just praegu olema enda suhtes väga tähelepanelik. Praegu kerkib üles kõik see, millele sul tuleks tähelepanu pöörata. Eeskät tasub tähele pana oma mõtteid ja emotsioone. Nüüd kipuvad kõik need teemad, millega sa ehk ei taha tegeleda, kuid ometi pead. Mõtiskle oma suhete üle, oma vaikute ja käitumise üle. Katsu mõista, miks üks või teine asi sind ligi tõmbab või vastupidi, eemale tõukab. Kust pärinevad need mustrid, milles igapäevaselt ringled. Just oma tunnete tagapõhja mõistes saad teha valikuid või otsuseid, mis võimaldavad sul lahendada mõne oma elu mõistatuse või vabaneda mõnest takistusest või lõksust, mis sind järjekidlalt kummitab.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide viis. Sa tunned millestki puudust ega tea, kuidas seda tunnet endas ohjata või sellest vabaneda. Saad mõistusega aru, et sul on olemas omad võimalused ja valikud, kuid ometi vasardab sinu kuklas teadmine, et sa pole mingi situatsiooniga oma elus hetkel sugugi rahul. Sul tuleb õppida mõistma, et on asju, mida sa ei saa muuta. Mõne asjaga tuleb õppida elama või siis tuleb endaga teha tugevat tööd, et see tunne ja suhtumine kaoks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab maailm. Sinu ees on valla erinevad valikud. Saad teadlikult tegutsedes juhtida oma elu uutele tasanditele. See tähendab ühtlasi ka seda, et mingid teemad või suhted on sinu elus jõudnud lõppfaasi ning sul tuleb lasta lahti ja edasi liikuda. Ära kahetse, vaid ole tänulik ja muutustele avatud. Pane end valmis selleks, et sind ootavad ees seiklused.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued olukorrad, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Võib ette tulla situatsioone, kus pead ennast või oma vaateid kindlameelselt kaitsma ning meelerahu säilitamine võib sellisel juhul olla sinu jaoks tõsine väljakutse. Ära lase end eksitada. Sa tead, kes sa oled, mida sa oma elus tahad ja oskad ka õigesti tegutsedes oma eesmärke saavutada. Jäta meelde ütlus, et “las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi”.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ja rahutud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava lahingu maha pidama. Aga muretseda ei tasu sul ometigi, sest kõik laabub lõppkokkuvõtteks täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Suhted sõprade ja lähedastega peaksid nüüd olema suurepärased ning ka armuasjad liiguvad positiivses joones. Praegu saad kogeda perioodi, mis laseb sul saavutada edu pea igas vallas, millega tegeled.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müükade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii. Sa oled lasknud stressil ja pingel oma mõtteid kujundada ja kipud keskenduma ainult sellele, millega sa rahul ei ole. Katsu näha suuremat pilti ja leida üles oma elu positiivsed küljed.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Nüüd on sul vaja teha oma elus üks oluline otsus. See on seotud südameasjade ja sinu elukorraldusega. Lähtu oma valikutes alati sellest, mille poole sind tõmbab sinu hing. Kasuta oma intuitsiooni ja kuula oma südame häält. Just armastuse vägi on see, mis suunab sind õigele rajale.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müükade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sinu eesmärgiks on kindlustada endale turvaline tagala ja tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks klammerdud millegi või kellegi külge, kuid selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid suutma leida harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Loe lisaks: Oktoobri sõnum: oma tee usaldamine tuleb kõige ümbritseva usaldamisest

ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?

PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: saate, mida sisaldate ehk elus toimib külgetõmbeseadus

Seotud