NÄDALA TAROSKOOP | Teadlikkus ja kohalolu aitavad langetada õigeid otsuseid

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 12. – 18. august

Nädala kaartideks on sauade üheksa ja mõõkade äss. Nädala algus toob endaga kaasa rahutuid energiaid, mis võivad panna sind liigselt muretsema ja seetõttu võid kogeda ka ärevust ja meeleolulangust. Selleks, et vältida ülereageerimist, peaksid tähelepanelikult jälgima, et sa ei laseks end kaasa tõmmata konfliktsetesse situatsioonidesse, kus tunded võivad kergesti üle keeda. Samas, kõige selle äreva olukorra taustal on ometi võimalik targa tegutsemise korral enda jaoks hoopis positiivne tulevik välja mängida. Praegune aeg soosib nii vanade asjade lõpetamist kui ka uutega alguse tegemist. Tasub ainult meeles pidada, et rahulik meel ja kaine mõistus aitavad sind praegu palju enam edasi, kui tunnetepuhangust tagant tõugatud otsused ja ette võetud sammud.

Südameasjade osas peaksid mõistma, et iga asi juhtub oma õigel ajal. Kui oled oodanud armastust, siis ära ole meeleheitel, sest sinu “teine pool” saabub just siis, kui sa oled selle jaoks valmis. Selle asemel, et muretseda või kurvastada, tegele iseenda arendamisega ja enda eest hoolitsemisega. Kui oled suhtes, siis on tõenäoline, et midagi sinu ja su kallima vahelises suhtluses leiab lõpu. See ei ole tungimata negatiivne. Ehk on teil olnud mõni arusaamatus või probleem, mis pingestas omavahelist lähedust? Igal juhul on nüüd oodata olukorra selginemist ja kergema südamega edasiliikumist.

Tööasjad ei laabu sel nädalal ehk kõige kergemini. Võib ette tulla inimestevahelisi pingeid, liigsest koormusest tekkivat stressi või lihtsalt eriarvamusi, mis nüüd lõkkele lahvatavad. Proovi mitte omalt poolt veel lisaks õli tulle valada ja suhtu asjade käiku mõistusega. Vahel ei lähe kõik nii nagu soovid, ent jõuga ei ole ka sel juhul mõtet midagi läbi suruda. Oota kuni olukord selgineb ja rahuneb.

Rahaasjade osas peaksid sel nädalal olema kainelt kaalutlev. Mida vähem sul õnnestub raha välja anda, seda parem. Praegu ei maksaks ette võtta ei investeeringuid ega anda/võtta laenu.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Suhtu endasse hoole ja armastusega. Liigu piisavalt, joo vett, käi looduses.

Huvitavat nädalat!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mida tegema pead.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi. Hea aeg on ka reisimiseks ja väljasõitudeks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Loe lisaks: Seitse hingetasandi sõnumit, mis end sulle meelde tuletavad

Ole tähelepanelik! Need on viis sodiaagimärki, mille esindajad kipuvad olema energiavampiirid

Neist pahedest pead vabanema! Sodiaagimärk näitab ära, mis saab sinu komistuskiviks aastal 2019

Seotud