NÄDALA TAROSKOOP | Täiskuunädal toob kaasa eluliste valupunktide lahenemise

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 15.-21. juuli

Nädala energiaid esindavad sauade äss ja karikate kuningas. Nüüd saad tunda uue värske energia voogamist oma ellu. See raputab sind mugavustsoonist välja ja toob kaasa uued algused. Uued algused tähendavad aga ka alati millegi lõppu. Kuna sel nädalal ootab meid ees ka täiskuu, siis peab olema valmis selleks, et nii mõnigi nö valuline teema kerkib üles ja nõuab tähelepanu. Jälgi rahus, mis sinu elus toimub ja millised situatsioonid ette tulevad. Nii mõnestki keerukast või raskest asjast saad nüüd enda jaoks nii mõndagi õppida.

Inimsuhted peaksid sel nädalal väga hästi laabuma. Leiad teistega lihtsalt ühise keele ja saad nautida mõnusat seltskonda. Armastuse ja romantikaga seotud teemad peaksid nüüd aktiveeruma ja pole ime, kui tunned, et oled tõeliselt armunud.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid saama nüüd kuulda häid uudiseid. Kui sinu majanduslik olukord ei ole olnud just kiita, siis nüüd võib universum kinkida sulle võimaluse, kuidas targalt tegutsedes oma muredest võitu saada. Sinu töööasju võib sel nädalal mõjutada keegi meesterahvas, kes suhtub sinusse heatahtlikult ning on valmis sind omapoolse jõu ja nõuga aitama.

Tervise eest hoolitsemise osas võiksid nüüd võtta ette mõne suurema muutuse. Kui oled tundnud, et sinu elustiil, toitumine või mõni mõttemuster vajab välja vahetamist, siis nüüd võiksid täiskuu jõudu kasutades uute praktikatega algust teha.

Ilusat uut nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib ülempreester. Saad nüüd juhatust kõrgemalt poolt, seega peaksid olema tähelepanelik sulle saadetud märkide suhtes. Ära eira oma sisetunnet ja käitu vastavalt sellele, mida su süda ütleb. Praegu on aeg, kus just suhete alal toimuvad olulised muutused, seega pane oma vaim valmis põnevateks seiklusteks.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädala kaardiks on mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning ehk avastad hoopis, et on aeg mõnest suhtemustrist, mis ei toimi, välja murda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd ootavad sind ees põnevad kokkusaamised, taaskohtumised, hea seltskond ja ka mõni pidulikum koosviibimine. Praegu on paras aeg võtta ühendust vanade sõpradega ja tuttavatega, samuti kohtuda nendega, kellega kokkusaamist oled mingil põhjusel edasi lükanud. Oled nüüd avatud ja valmis seiklusteks ning saad ka väga huvitavate pakkumiste osaliseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Sind ootab ees üsna hea nädal ja seda just töö- ja rahaasjade poole pealt. Mida rohkem sa järgid kirja pandud ja kirjutamata reegleid, usaldad traditsioone ja autoriteete, seda paremini asjad laabuvad. Usalda endast kogenenumate nõuandeid ning liigu rahulikult ja sihikindlalt edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on õnneratas. Tunned, kuidas kõik hakkab ühtäkki sinu ümber muutuma, kasvama ja arenema. Võid tunda end algul ebakindlalt ja püüad klammerduda olemasoleva külge. See ei ole aga lahendus, vaid ainult pidurdab juba käimasolevaid protsesse ja ei lase uutel algustel sinu juurde jõuda. Võta muutused avatud südamega vastu ja näed kuidas avanevad täiesti uued võimalused ning elu muutub hoopis põnevamaks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Loe lisaks: Kas näed pidevalt numbrit 22 või 222? Saa teada, milliseid sõnumeid universum sulle saadab

Küllus on sinu sünniõigus

Praegu on hea aeg vabaks lasta hirmud ja valud, mis sind takistavad elamast täiel rinnal

Seotud