NÄDALA TAROSKOOP | Sulle avanevad uued teadmised ja tõed

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja maailm. Sa oled oma elus astunud olulisi samme edasiliikumiseks ja võtnud vastu otsuseid, mis parandavad sinu elukvaliteeti ja enesetunnet. Nüüd on aeg endasse uskuda ja jätkata samas vaimus. Võid äkitselt aru saada, mida peaksid teisiti tegema või mis on olnud sinu elus vale. See on nagu silmade avanemise periood. Ära ainult mine kaasa sellega, et hakkad kahetsema minevikku ja jääd sellesse kinni. Tunnista endale, et sel ajal tehtud otsused põhinesid sinu sel hetkel olevatel tunnetel ja teadmistel. Nüüd oled edasi liikunud ja näed ehk asju uue vaatenurga alt, mis laseb sul anda uusi hinnanguid ja teha paremaid valikuid.

Suhete osas tasub nüüd olla võimalikult avatud ja aktiivne. On hea aeg teha koos kallima või ka kogu pere või lähedastega üheskoos midagi toredat, mis pakuks vaheldust ja tooks ka suhtesse uut hingamist. Neile, kes on vabad ja vallalised, on soovitus käia väljas, luua uusi tutvusi, reisida nii palju kui see on hetkel võimalik. Just uued kohad ja olukorrad lisavad suhetesse uusi tundeid ja nüansse. Praegu on võimalik, et näed inimeste tõelist palet, mis enne on ehk varjul olnud või proovitud sinu eest kättesaamatuna hoida. See võib tähendada üllatusi nii heas kui halvas mõttes. Igal juhul saab õhk puhtamaks ja nii mõnigi teema sinu elus selgemaks.

Tööalaselt toob nädal kaasa uusi võimalusi. Sa oled hetkel teotahteline ja nõus andma endast parima, et tulla toime oma tööülesannetega ning saavutada endale seatud eesmärke. Kohati võid ainult tunda väsimust. Ära ignoreeri seda, sest see ei näita mitte sinu nõrkust või hoolimatust, vaid seda, et igaüks vajab aega, et akusid laadida. Luba endale ilma igasuguste süümepiinadeta hetki, kus saad oma mõtteid koguda ja korraks “juhtme seinast välja tõmmata”. Just neil nö puhkehetkedel tulevad tavaliselt parimad ideed, kuidas oma töö- ja rahaga seonduva osas parimal võimalikul viisil toimida. Praegu tasub ka küsida ümbritsevatelt abi, kui tunned, et seda vajad. Just see, et sirutad käe välja, võib tuua sinu juurde suurepäraseid pakkumisi ja oodatud toetust.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Võiksid asuda mõtlema, kuidas turgutada oma immuunsüsteemi, ning lisada oma igapäevasesse menüüsse tervislikke ja vitamiinirikkaid toite ja vahepalasid. Praegu on saadaval suurepärased kodumaised superviljad, mis turgutavad nii keha kui vaimu. Ka oma närvisüsteemi eest tuleks nüüd teadlikult hoolt kanda. Paku endale igas päevas hetki, kus olla iseenda seltsis, mõelda, kogeda, tunnetada ja nautida. Kõik positiivsed emotsioonid, mida koged, tugevdavad sinu vaimu ja annavad motivatsiooni tegusalt toimetada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Sul on hea vaist, suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Kui oled olnud aus ja õiglane, siis on sul põhjust rõõmustamiseks. Kui aga oled teinud kellelegi ülekohut, siis võid saada ebaõnne osaliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Tegeled praegu eelkõige armastuse teemaga. See võib tähendada nii romantilist armastust, kui ka hoopis armastust vanemate ja laste vahel. Siia alla kuulub kõik see, mis on seotud sinu südame sügavaimate tunnetega. Kui avad oma südame, siis saad kogeda armastuse jõudu, mis avardab hinge ja paitab su meelt.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd meenutab elu sulle, et sinu enda võimuses on näha elu kas rõõmsates või hoopis hallides toonides – kõik sõltub sellest, kuhu sätid oma fookuse. Ära kurvasta liigselt kõige selle pärast, mida sul ei ole või mida sa ei saa. Vaata asju realistliku pilguga ning keskendu positiivsele oma elus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku torn. Sind ootavad ees muutused. Need on paratamatud ning mida avatum ja paindlikum sa oskad olla, seda valutumalt jõuavad sinu ellu need teemad ja inimesed, mis/kes on ette nähtud jõudma. Ära hoia kinni sellest, mis peab minema. Õpi lahti laskma ja tervita seda, mis sind ees ootab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Sinu teele kerkib võimalus, mida võiksid ära kasutada. Võta nüüd end kokku ja sea endale eesmärk, mille suunas hakkad liikuma. See annab sulle sihi ning motivatsiooni pingutada. Kui sind on vaevanud mured või probleemid, siis nüüd saad neist mõistuse jõule toetudes jagu. Suudad kaine pilguga vaadata ka neid situatsioone, mis varasemalt emotsioonid üle pea lõid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: Need on 13 levinumat unenäoteemat: mis tähendus on unes kukkumisel, ujumisel, rottidel või surnu nägemisel?

Teadjanaine Alexis Varnum: on toimumas uue maailma vibratsioonide kinnistamine tänasesse reaalsusse

Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

Seotud