NÄDALA TAROSKOOP | Soovid saavad täituda vaid siis, kui sa tead, mida tahad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 11. juuni – 17. juuni

Nädala kaartideks on sauade kuninganna ja karikate seitse. Praegu on universumi poolt antud sulle kõik võimalused, et elada oma unistuste elu ja viia täide oma soove. Ainsaks takistuseks võib saada see, et sa ei tea isegi päris täpselt, mida sa siis tegelikult tahad. On oluline, et mõtleksid ja tunnetaksid enda jaoks selgeks, mis on oluline ja mis mitte. Kui sinu “soovinimekiri” jääb väiksemaks ja sealt selekteeritakse välja see, mis raiskab lihtsalt sinu aega või tundeid, siis saad keskenduda tervenisti sellele, mis on “sinu tee”. Sihitult rapsimine vaid raiskab su energiat, kui aga tegeled sellega, mis on sinu südame jaoks õige, siis naudid juba ka kogu protsessi ja saad enda täielikult pühendada oa unistustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala energiaid iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks põhifookus olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest rohkem suhtled sõprade ja pereliikmetega. Just nüüd puutud ka kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid, millele tasub hoolikalt tähelepanu pöörata.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teele saabub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Kuid, see on seda ka väärt. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki tõeliselt inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks, mis võivad toimuda erinevates eluvaldkondades. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala energiaid iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju ja mõista seda, mis varem tundus arusaamatu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd pead end valmis panema selleks, et puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on üritada säilitada rahu ja kaine mõistus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala energiaid iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elu muretutest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on paras aeg teha selgeid plaane edasise tegutsemise osas. Ainult nii saavad unistused täituda ja eesmärgid teostuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala energiaid iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Loe lisaks: PLANEETIDE LIIKUMINE JUUNIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv?

JUUNIKUU ENERGIAD: mõtted ja soovid manifesteeruvad nüüd kiiremini kui kunagi varem

ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Suhtemaagia: kuidas tõmmata oma ellu õige partner?

Seotud