NÄDALA TAROSKOOP | Sinu ees on suurepärased võimalused, mis ootavad vaid kasutamist!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad päike ja armastajad. Nüüd on sinu ees avatud tõeliselt suurepärased võimalused, et kasutada ära kogu oma potentsiaali, saada kontakti oma sisemise lapsega, tunda suurt ja siirast rõõmu elamisest ning samuti on aeg selleks, et kogeda tänu iseenda poolt tehtud õigetele valikutele suurt ja sügavat armastust.

Suhete osas puutud eelkõige kokku valikuga, mis peaks lähtuma sinu hingest ja südamest. Mõtle hoolega järgi, mis on sulle oluline ja lase minna sellele, mis võib küll olla ka tore, kuid mis ei ole siiski päris “see õige”. Selleks, et midagi saada, tuleb alati olla valmis millestki loobuma. Ära karda lahti lasta ja enda järelt uksi sulgeda. See on elu loomulik käik ja ainult nii saab tulla su ellu midagi uut, paremat ja õigemat. Ole julge ja mine muutustega kaasa ilma kahetsustundeta. Mõtle möödunud kaunitele hetkedele rõõmu, rahulolu ja tänulikkusega, mitte kurbusega, justkui oleksid millestki ilma jäänud. Ole tähelepanelik ja avatud südamega, nii on kerge märgata saabuvaid imelisi hetki, mis sind ees ootavad.

Töö- ja rahaasjade osas saad nüüd positiivseid uudiseid. Asjad liiguvad just selles suunas, mis on pikemas plaanis sinu jaoks õige. Võid kokku puutuda sellega, et pead vastu võtma mõne tähtsa otsuse. Seda tehes kuula oma südant. Kuhu poole sind tõmbab? Mis on sinu unistused? Mille tegemine teeb sind igapäevaselt rõõmsaks ja pakub rahulolu? Mõtle neile küsimustele ja sa suudad võtta vastu enda jaoks parimad otsused.

Tervise eest hoolitsemiseks on sul olemas nüüd kõik see, mida vajad. Kui oled tahtnud teha oma keha ja vaimu eest hoolitsemises mingeid muutusi, siis just nüüd on selleks õige aeg. Sa leiad lihtsalt motivatsiooni ja suudad kogu oma sisemise jõu kergesti kokku võtta ja oma eesmärkide suunas tööle hakata. Praegu tasub mõelda ka oma südame tervise peale ja seda nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Hoolitse selle eest, et sinu süda oleks armastusega täidetud, söö südamesõbralikke toite ja anna endale piisavalt koormust ja ka puhkust, et südant terve hoida.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku sauade seitse. Sind võib ees oodata olukord, kus pead suutma endale kindlaks jääda, võtta vastu olulisi otsuseid ja vastu astuma neile, kes ehk sinusse ei usu või kelle seisukohad sinu omadega sugugi ei ühti. Mida enam sa ise endasse usud ja mida kindlam oled, seda kergemalt need situatsioonid laabuvad. Hoia selg sirge ja võitle oma tõekspidamiste eest!
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas, sest kipud keskenduma neile asjadele, millega sa rahul pole. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maag. Sinus on peidus suur jõud, võim ja oskused, kuid kõike seda saad kasutada alles siis, kui endasse usud ja oma erilisust tunnistad. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast. Jälgi ka märke, sest just nüüd võivad sinu teele sattuda imed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate viis. Sind võivad tabada vastakad emotsioonid. Võid tunda, et oled justkui millestki ilma jäänud või midagi kaotanud. Vajad aega, et kohaneda ja harjuda. Ainus, mis aitab, on see kui annad endale aega ja suunad oma fookuse positiivsele.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd on oluline, et leiaksid oma elus tasakaalu ja kindlustunde. Sel nädalal võid kokku puutuda karmaliste sündmustega ja need võivad sinu eksistentsi korralikult raputada. Kui oled leidnud iseendas harmoonia ja rahu, siis suudad ka elu poolt saadetud üllatused ilma suurte vapustusteta vastu võtta.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnda olukorda mõista.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Selle nädala märksõnadeks on sinu jaoks harmoonia, kodurahu, õnn ja armastus. Keskendud eelkõige pere ja lähedastega seotud teemadele ning naudid ühiseid koosveedetud hetki. Hea aeg on ka uute romantiliste suhete alustamiseks ja uuele tasandile viimiseks, sest just praegu kuulad sa eriliselt hoolikalt oma südant.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. On aeg nautida armastust ja tunda tänutunnet kaunite hetkede eest. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu südame rõõmustama.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi asju ning kohaneda värskete ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: Vene meediumi Aleksandr Šepsi mõtted ja tsitaadid elu, inimeste ja maagilise maailma kohta

Tähed teavad: missugune on sinu sodiaagimärgi suhe rahaga?

Näed pidevalt ühte ja sama numbrit? Vaata järgi, mida see tähendab!

Seotud