NÄDALA TAROSKOOP | Sind üllatavad ootamatud uudised ja sündmused

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kuus ja torn. Ees on ootamas uudised, mis muudavad sinu elus nii mõndagi. Nüüd on aeg ausalt ja julgelt nii oma nõrkustele kui tugevustele otsa vaadata. Kui sa puutud kokku ootamatute olukordade või pöördeliste sündmustega, siis ennekõike säilita rahu. Kõik läheb täpselt nii nagu minema peab, ehk kohati vaid teist rada mööda kui sina oled oma vaimusilmas ette kujutanud.

Suhete osas on ees ootamas oluline aeg, kus tuleb edasi liikuda selles suunas, mis on sinu südamega kooskõlas. Ette võib tulla ootamatuid avastusi, inimesed võivad käituda ettearvamatult, seda nii positiivse kui negatiivse külje pealt. Kõige mõistlikum on hetkel jääda rahulikuks ning mitte teha äkilisi pöördeid oma elus ja suhetes.

Töö- ja rahaasjad liiguvad positiivses suunas siis kui sa ei võta ette riskantseid tegevusi. Suhtlemisel koostööpartnerite ja töökaaslastega tasuks olla võimalikult paindlik ja mitte ärrituda, sest praegu on võimalikud inimestevahelised arusaamatused, projektid võivad viibida ning ootamatud sündmused võivad asjade käiku sootuks muuta.

Tervise osas peaksid nüüd jälgima, et vähendaksid stressi ja tegeleksid oma vaimse heaolu parandamisega. Pööra enda emotsioonidele, soovidele ja vajadustele piisavalt tähelepanu ning praktiseeri ka keha ja meelt rahustavaid tehnikaid. Ettevaatlik tuleks olla alkoholi ja ravimite tarvitamisel, samuti tuleks hoolikalt kaaluda, mida ja kui palju süüa.

NÄDALA ÜLEVAADE 4.10 – 10.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada. Seega, usu endasse ja oma võimetesse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka detailidele, sest kui nö “väikesed asjad” on korras, siis toimivad ka “suured asjad” laitmatult.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu eesmärgiks on tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks võid aga kippuda klammerduma, kuid tead ju isegi, et selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid leidma harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Nüüd saad kogeda õppetunde, kus tuleb mõista, et oluline on see, mis sul on olemas, mitte see, mis oleks võinud olla või millest sa ühel või teisel põhjusel tunned, et oled ilma jäänud. On aeg keerata on fookus nendele “õnnistustele”, mis sinu elus hetkel reaalselt juba on ja olla nende eest tänulik. See toob sind tagasi reaalsusse ja mõistmisse, et sinu elus on palju imelist.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmuta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.


Seotud