NÄDALA TAROSKOOP | Sind raputatakse mugavustsoonist välja, kuid see kõik on hea lõpptulemuse nimel

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide kuningas ja mõõkade äss. Ees ootavad arengud, mis muudavad eelkõige elu maisemat ja praktilisemat poolt – kodu, töö ja rahaasjadega seonduvat. Nüüd ei tasuks teha midagi hulljulget ega riskantset, hästi edenevad asjad, mis on hoolikalt plaanitud ja ette valmistatud. Tihti põhjustavad muutused inimestes ärevust, kuna väljutakse mugavustsoonist. Praegu võib lohutuseks öelda, et isegi kui läbid mõnda keerulist protsessi või pead midagi maha jätma või millestki loobuma, siis kõik see on hea lõpptulemuse nimel. See, kuhu suunas sa praegu liigud, viib sind elus edasi ja suunab sinu tõelise olemusega kooskõlas oleva teeotsani.

Suhete osas on nüüd aeg selgus majja saada. Praegu on võimalik ära klaarida pingeid tekitavad teemad ja lahendada arusaamatusi. Seda tehes peaks aga jälgima, et ei mindaks üle piiri. Arvesta oma

Tööalaselt tasuks nüüd proovida mõnda uut taktikat, mis lihtsustaks või kiirendaks sinu tööd. Hea oleks, kui leiaksid endale mõne nõuandja, kes oskab aidata ja pakkuda välja toimivaid lahendusi siis, kui sa ise tunned, et oled jõudnud ummikusse. Elu rahalise poole osas ootavad sind huvitavad pakkumised. Võivad tekkida mõned investeerimisvõimalused või leiad midagi, mille soetamisest oled ammu unistanud. Tee vajalikud taustauuringud ja veendu, et saad selliseid väljaminekuid endale lubada. Kui tegutsed oma finantsvõimaluste piires, siis võid praegu teha suurepäraseid ja tulutoovaid tehinguid.

Tervise osas on praegu suurepärane aeg loobuda oma halbadest harjumustest ja asendada need uute ja positiivsete tegevustega. Praegu tasub mõelda eelkõige sellele, kuidas murda välja sulle kahjulikest mõttemustritest. Muutused ei toimu muidugi üleöö, kuid kui teed iga päev kasvõi midagi väikest selleks, et edaspidi tervem, positiivsem ja rahulolevam olla, siis sellest täiesti piisab. Kui suudad mõelda positiivselt, siis teed ka tervislikumaid valikuid ning see mõjub ka su kehale hästi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingega. Tunned tugevat tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke. Pööra tähelepanu oma unenägudele, “kokkusattumustele” ja intuitsioonile.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Näita, mida sa suudad ja ära varja oma nõrku külgi. Pigem saad sellest vaid jõudu juurde, kui tunnistad, et pole kõikvõimas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Ole valmis muutuseks! Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Liigu kaasa, ära klammerdu ja hoia oma meel avatuna. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Selle nädala märksõnadeks on sinu jaoks harmoonia, kodurahu, õnn ja armastus. Keskendud eelkõige pere ja lähedastega seotud teemadele ning naudid ühiseid koos veedetud hetki. Hea aeg on ka uute romantiliste suhete alustamiseks ja uuele tasandile viimiseks, sest just praegu kuulad sa eriliselt hoolikalt oma südant.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: Esmaspäevane täiskuu Veevalaja sodiaagimärgis loob võimaluse ootamatuteks ja ohtlikeks olukordadeks

August 2020 saab olema erakordselt hea just nende kolme sodiaagimärgi jaoks!

Seotud