NÄDALA TAROSKOOP | Sel nädalal laabub hästi kõik elu maise poolega seonduv – töö, õpingud ja rahaasjad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 2.4.2018 – 8.4.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kümme ja päike. Nüüd avanevad suurepärased võimalused selleks, et tegeleda pere ja koduga seotud asjadega, samuti sujuvad töö, õpingute ja rahaasjadega seotud teemad ladusamalt kui muidu. Kui soovid nendes valdkondades midagi muuta või parandada, siis tasub tegutsema asuda. Kuid peaksid siiski jälgima, et sinu eesmärgid oleks kooskõlas sinu enda südamesoovidega, mitte kellegi teise või ühiskonna ootustega. Oluline on ka see, et võtaksid asju nii nagu need on, mitte ei rajaks oma unistusi ebareaalsetele ootustele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või lausa väljavahetamine. Sinu ees avanevad uued uksed ja soovi korral saad nüüd neid valdkondi, millega sa oma elu rahul ei ole, muuta selliseks nagu soovid. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind ootavad ees üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuus. Sind ja sinu ettevõtmisi saadab edu. Kui oled oodanud häid uudiseid, siis nüüd need ka saabuvad. Tunned, et oled elu sõiduvees ja asjad laabuvad praegu hoopis sujuvamalt kui muidu. Tähelepanu tasub pöörata aga sellele, et sa jääksid ikka ja alati iseendaks. Isegi kui oled võidukas ja sinu ettevõtmised õnnestuvad suurepäraselt, ära võta kõike seda iseenesest mõistetavalt, vaid säilita tänulikkus ja sisemine rahu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Käes on muutuste aeg. Sa tunned, et soovid palju ära teha, tahad värskendada oma elu, oma kodu ja oma suhteid. Saabuv kevad on sinusse süstinud tegutsemistahet ja energiat ning seda õigesti kasutades suudad praegu suuri asju korda saata. Tähtsaim, mida pead tegema, on enda jaoks prioriteedid paika panna ning keskenduda neile teemade, mis on kõige olulisemad. Kuna sind on ainult üks, siis ei saa sa tegeleda kõigega, mida tahaksid – vali välja enda jaoks tähtsaimad teemad, ning panusta oma energia sinna.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning ehk avastad hoopis, et on aeg mõnest suhtemustrist, mis ei toimi, välja murda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida. Ära unusta kõige selle juures kuulata ka oma sisehäält, mis aitab sul õigel rajal püsida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd on su õige aeg vabaneda vanadest mustritest, suhetest või harjumustest, mis sind takistavad edasi liikumast ja olemast tõeline sina ise. Sa hakkad nägema tõde ja mõistad enda jaoks olulisi seiku, mille tähendusest sul varem aimu ei olnud. Kindlasti ei ole see muutuste periood sinu jaoks lihtne ja asjad ei laabu võibolla nii ladusalt kui sa soovid, kuid kui annad endale aru, et muutuste jaoks peadki mugavustsoonist väljuma, siis on sul kogu protsessi lihtsam taluda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisele ning enese parema tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada. Praegu tunned, kuidas sa kohtud justkui „juhuslikult” samasuguse meelelaadi ja tunnetusega inimestega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Autor: Katrin Oidra

Loe lisaks: Tunne nõiataimi: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Kuidas soovida nii, et soovid täituksid?

7 kristalli, mis aitavad suurendada sinu vaimseid võimed ja intuitsiooni

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Kevadine äratus kehale: neli harjutust kevadväsimusest vabanemiseks

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.