NÄDALA TAROSKOOP | Saad enda kätte “võtme”, mis aitab nii mõnegi mineviku saladuse “lukust lahti keerata”

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad müntide kuningas ja täht. Nüüd on aeg peatuda ja vaadata üle kõik kogemused ja teadmised, mida oled oma elus omandanud. Sa saad enda kätte “võtme”, mis aitab sul mõista neid saladusi ja müsteeriume, mis on sinu meeli kummitanud juba mõnda aega. Teadmine, et kõik vastused on sinu sees olemas, ajendab sind aega maha võtma ja teadlikult tunnetama, kus sa hetkel oma elus viibid, miks sa oled just seal, kus oled ning milline oleks õige ja rahulolu toov tee edasiminekuks.

Suhete osas tasuks nüüd hoida silmad ja süda avatud. Kui oled vallaline, siis kohtud kellegi huvipakkuvaga kui liigud rohkem väljas ja suhtled aktiivselt inimestega. Nüüd tasub olla positiivselt meelestatud ja uskuda, et sinu jaoks on armastus olemas ja lihtsalt see on oodanud oma õiget aega. Mida enam sa lood teadlikult võimalusi just sinu jaoks sobiva partneri ilmumiseks, seda tõenäolisem on, et juba lähiajal ta ka saabub. Kui oled suhtes, siis suudad sel nädalal oma südamega suurepärase klapi leida ning mõista, mida saad ise teha, et oma armuelu olukorda parandada. Kui suhe partneriga on hea, siis võid just nüüd viia oma suhte järgmisele tasandile, mis tõotab veelgi suuremat lähedust, mõistmist ja armastust.

Töö- ja rahaasjade osas pakub alanud nädal võimalust oma karjääri edendada ja majanduslikku olukorda parandada. On võimalik, et saad pakkumisi lisatööks, koolitusteks või lihtsalt abistavat nõu kelleltki, kes on oma ala professionaal. Praegu tasub hoida silmad lahti, sest sulle tehtavad pakkumised võivad sinu karjääri osas olulist rolli mängida.

Tervise osas saad nüüd kuulda uudiseid, mis peaksid andma sulle oma hetkeolukorrast selgema pildi. Suure hüppe paremuse poole saaksid teha siis, kui tegeleksid oma tunnetega. Sinus on negatiivseid emotsioone, kurbust, hirmu ja ebakindlust. Tegele sellega, et oma hinges suurem tasakaal saavutada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Nüüd ootavad sind ees ajad, kus pead leidma üles oma sisemised jõuressursid, et vastu seista esilekerkivatele raskustele või hoopis ahvatlustele, millele järele andmine ei tee sulle head. Väga oluline on, et suudaksid säilitada ka rahu ja mõistmise, see teeb sind tõeliselt tugevaks ja võitmatuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu elus on midagi, mis tekitab ärevust. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd näidatakse sulle selgeid märke, kuhu suunas pead liikuma ja mida pead vältima. Oluline on hoida oma meel selge ja mõistus terav. Vahel võib äratundmine tabada lausa valusalt, kuid tundub, et just kristallselge äratus on see, mida sa vajad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Rahulikku ja positiivset nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP 2021 saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.