NÄDALA TAROSKOOP | Praegune aeg soosib vabaks andmist, muutusi ja arenguid

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks mõõkade kolm ja ülempreestrinna. Nüüd kerkivad üles sinu jaoks tundlikud teemad ja alateadvuse hirmud ning tõusevad päevakorda mõned minevikust pärit probleemid, mis kõik nõuavad sinu tähelepanu ja tegelemist. Ära kohku hirmunult tagasi, vaid vaatle oma ellu ilmuvaid emotsioone ja sündmusi rahulikult ning avatud meelega. Kui suudad sealt enda jaoks midagi õppida ning mõned asjad selgeks mõelda või ära lahendada, siis suudad suure sammu oma arengu teel edasi astuda.

Suhete osas võib ette tulla pingelisi hetki, arusaamatusi ja eelarvamustel või hirmudel põhinevaid konflikte. Ära võta kõike, mis puudutab sinu jaoks nö hella teemat, rünnakuna. Kui suudad säilitada rahu ja vaadata asju erapooletult ning ilma liigsete emotsioonideta, siis suudad praegu vabaneda nii mõnestki pingelisest teemast, mis ikka ja jälle sinu elus üles kerkib ja sinu õnne varjutab. Praegune aeg soosib vabaks andmist, muutusi, arenguid ja kõigest mittevajalikust loobumist. Tee ka oma tundeelus ja suhetes inventuuri.

Töö- ja rahaasjade osas tasub nüüd olla tähelepanelik. Kõik rahaga seonduv tuleks hoolikalt üle kontrollida ja faktid endale selgeks teha. Võib selguda, et keegi üritab sinu arvelt kasu lõigata või varjata asjade tegelikku seisu. Vältida tuleks nii riskantseid tehinguid kui ka raha laenuks võtmist ja välja laenamist. Tööalaselt võiksid nüüd pisut rohkem pingutada kui tavaliselt, sest tulemusi saavutad ainult siis, kui ise tõsiselt ohjad enda kätte haarad ja endast parima annad.

Tervise osas peaksid olema tähelepanelik, sest sind võivad kimbutada erinevad väiksemat sorti probleemid, mis võivad ignoreerimise korral suuremaks tervisehädaks paisuda. Tegele sellega, et hoiad oma stressitaseme võimalikult madalal ja vaimse tervise tasakaalus.

NÄDALA ÜLEVAADE 23.08 – 29.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatan. Praegu tunned end kammitsetuna ning sinu vabadus on nii mõneski mõttes piiratud. Pead leidma võimaluse, kuidas enda jaoks valulikud teemad selgeks mõelda, et end taas kindlamini tunda. Praegu tasub ka oma rahaasjade haldamise osas hoolikas olla ning teha plaane tuleviku tarvis.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Nüüd avastad endas peituva ande, huvi või suurepärase idee, mida peaksid kindlasti arendama, sest sellel on potentsiaali kasvada millekski suureks. See aitab ka kaasa sinu vaimsele küpsemisele ning käivitab omakorda arenguprotsessid, mis viivad sind igas mõttes elu edasi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Nüüd näidatakse sulle selgeid märke, kuhu suunas pead liikuma ja mida pead vältima. Oluline on hoida oma meel selge ja mõistus terav. Vahel võib äratundmine tabada lausa valusalt, kuid tundub, et just kristallselge äratus on see, mida sa vajad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, aga suhtlemine kaaslastega võib kohati pingestuda, kuna mõned inimesed ei tule nii kiiresti kaasa kui soovid. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: Saladus on paljastatud! Sodiaagimärk näitab ära, mis on sinu tugev külg!

Näed pidevalt ühte ja sama numbrit? Vaata järgi, mida see tähendab!

Kanaldaja Alexis Varnum: käes on aeg, mis õpetab, kuidas läbida raskuseid ilma liigse pinge ja pingutamiseta

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.