NÄDALA TAROSKOOP | Põhirõhk on suhtlemisel ja suhetel – esile kerkivad nii pinged kui armastavad tunded

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.-30. detsember

Nädala energiaid esindavad mõõkade neli ja mõõkade kaks. On aeg anda endale rahu ja puhkust. Kuigi just nüüd on koosolemisi, pidusid ja kohtumisi palju, võiksid sa ometi leida endale aega ja võimalusi, et nautida rahu. Anna endale puhkust, oska olla hetkes ning hinda ja naudi seda, mis sinu elus on head. Ära unusta, et kõige olulisem on oskus olla tänulik. See paneb sind mõistma, kui vähe on tegelikult vaja, et olla õnnelik. Mõte sellele, et sul on sõbrad, pere, tervis, töökoht ja söök laual. Isegi kui sul ei ole kõike seda, siis kindlasti on sul midagi, mille üle tunda rõõmu ja tänulikkust. Praegu tõusevad eriti aktuaalselt päevakorda suhete ja suhtlemisega seotud teemad. Suhted, mis ei toimi, võivad veelgi enam pingestuda ja samamoodi võivad ka vastupidised emotsioonid aktiveeruda, ehk romantilised tunded, mis on vaka all hoitud, tulevad pinnale.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide äss. Sind ootab ees suurepärane nädal! Just nüüd koged inspireerivaid sündmusi ja kohtud inimestega, kes annavad sulle positiivset energiat, häid ideid ja südantsoojendavaid emotsioone. Selle kõige pinnalt saabub sinu ellu üsna pea midagi täiesti uut – see võib olla nii uus ja põnev tööalane projekt, uus armastus, või hoopis enesearengu teemalised uued algused.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kolm. Sinu pingutused on vilja kandnud ja nüüdsest saad nautida paremaid aegu. Peagi saad kuulda häid uudiseid, mis puudutavad eelkõige sinu elu maisemaid valdkondi – töö- ja rahaasju. Lähiajal hakkavad pihta vaiksed arenguprotsessid ja muutused, mis panevad alguse millelegi uuele sinu elus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sind ootavad nüüd ees taaskohtumised. Seda mitte ainult inimestega, keda sa pole ammu näinud, vaid ka mälestuste ja tunnetega. Kuna mälestused võivad tuua ka nukramaid hetki, siis pane end juba varakult valmis selleks, et sa ei lähe kaasa melanhooliaga, vaid võtad negatiivsemaid mälestusi kui lihtsalt õppetunde.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski nii palju oma aega ja energiat raiskama.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab narr. On aeg uuteks algusteks ja pöörasteks seiklusteks. Lase oma ellu mängulisus, lihtsus, armastus ja lapselik rõõm. Vaid läbi puhaste ja julgete tunnete saad kogeda kõiki neid imelisi emotsioone, mida elul on sulle pakkuda. Jäta maha hirm, astu kartmatult edasi ja lase elul end üllatada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Nüüd on sinu jaoks tähtis stabiilsus, rahu, kindlustunne ja harmooniline läbisaamine oma lähedastega. Saad nautida õnnelikku aega ja tunda tänulikkust. Nüüd on sobiv aeg teha plaane, mis puudutavad elu maisema poolega seotud teemasid. Hea aeg on ka raha – ja tööasjades.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Praegune aeg toob kaasa uusi võimalusi ja kogemusi. Igal juhul saavad need impulsid olema värskendavad ja avardavad ning aitavad mõista sinu jaoks seni arusaamatuna püsinud olukordi ja seoseid. Oled praegu oma teravale mõistusele toetav ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest ning keerulistes situatsioonides.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Loe lisaks: SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Vähi kuumärki?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud