NÄDALA TAROSKOOP |Panusta oma energiat ja tähelepanu teadlikult sellesse, mis on sulle oluline

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 27.01 – 2.02

Nädala võtavad kokku sauade seitse ja müntide paaž. Sel nädalal tuleks hoolega jälgida, millesse oma energiat panustatakse. Sinu eneseusk on suur ja soovi korral suudad sa olulisi asju ellu viia. Kõige tähtsam on aga enne tegutsema hakkamist endale selgeks teha, miks sa midagi teed. Mõtle oma soovid ja eesmärgi hoolega läbi. Kui liigud õigel teel, siis saad ka käegakatsutavaid ja rahulolu pakkuvaid tulemusi.

Armastuse osas pakub nädal segaseid tundeid. Üles võivad kerkida vanad nostalgilised mälestused ning kusagilt võib välja ilmuda mõni endine kallim, kes soovib suhteid üles soojendada. Enne kui mõne olulise ja elumuutva sammu teed, mõtle hoolega oma valikud läbi. Kui oled vallaline, siis võivad sinu teele sattuda erinevad kiusatused. Kõigega, mis enda poole tõmbab, pole mõtet kaasa minna. Praegu tasub oma armuelu asju pigem sügavalt läbi südame tunnetada, mitte esimese kire ajel tegutseda.

Töö osas peab ennast kokku võtma ja leidma midagi, mis motiveerib. Võid tunda, et ei suuda oma fookust hästi tööülesannetele seada ja tunned pigem tüdimust kõigi kohustuste ees. Võid kokku puutuda ka konkurentidega, seega tasuks end just parimast küljest näidata. Katsu hoida meeleolu üleval ja ära võtta töömõtteid koju kaasa. Nii on lihtsam hakkama saada nii tööeluga, ka ka kõige muuga.

Raha osas ei ole just kõige edukam nädal. Võid tunda, et finantse on vähem kui soove ja kohustusi. Praegune aeg tuleb lihtsalt üle elada. Tee töö ja keskendu pigem tulevikule, selles osas saad praegu nii mõndagi ära teha. Võid leida mõne sobiva viisi, kuidas sissetulekuid pikemas perspektiivis suurendada.

Tervise osas võivad nüüd üles kerkida probleemid, mis on tekkinud lahendamata emotsionaalsete konfliktide või pingete tulemusel. Parim, mida sel puhul teha saad, on vaadata iseendasse ja olla enda vastu lõpuni aus. Mõtle järgi, kas oled kandnud endas mõnda negatiivset emotsiooni või mõttemustrit, mis on sind pikas plaanis kahjustanud. Kui nii, siis on viimane aeg oma tundeid ja mõtteid ümber tegema asuda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi realistlik ja praktiline. Jätad oma emotsioonid pigem tahaplaanile ning pühendud täielikult sellele, mis nõuab ära tegemist. Sinu mõte lendab praegu eriti kiirelt ja mõistus töötab teravalt, seega oled oma tegemistest topelt efektiivne. Sa ei anna armu ei endale ega teistele ning sinu latt on väga kõrgele seatud.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädala energiad võtab kokku müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Pead nüüd hoolikalt oma tunnetele tähelepanu pöörama, kuna kipud praegu pigem oma emotsioone alla suruma ja ignoreerima. See aga ei aita sul oma probleeme lahendada, vaid pigem võivad need paisuda suuremaks ning hakata sind alateadvusest alatasa kimbutama. Ole julge ja vaata endale otsa. Teadlikult ja vastutust võttes jõuad palju paremate tulemusteni.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Loe lisaks: Käes on transformatsiooni aeg: tegele lisaks vaimule ka oma füüsilise kehaga

Sinu tunne on loomejõud ja tööriist, sinust eraldi seisev energiaväli

Pimeda selgeltnägija Vanga ennustused aastaks 2020 ja kaugemaks tulevikus

Seotud