NÄDALA TAROSKOOP | On aeg vaadata endasse ja korrastada suhteid ümbritsevatega

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 14. – 20. oktoober

Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja sauade kuninganna. Praegu tasub tähelepanu pöörata suhetele ja suhtlemisele. Suhted on läbimas puhastumis- ja tervenemiskuuri. On võimalik, et mõni suhe, mis on juba mõnda aega peavalu valmistanud, leiab oma otsa või hoopis leitakse nüüd lõpuks üheskoos toimiv lahendus, mis uued tuuled puhuma paneb ning värskust ja uut hingamist toob. Samas, ka uued suhted arenevad nüüd üsna tormiliselt edasi, ning enne elumuutvate sammude ette võtmist tasuks jälgida, kas see, mis toimub, vastab sinu ootustele ja tegelikule tahtele. Pead suutma leida tasakaalu ja mõistmise enda ning end ümbritsevate vahel. Sinu elus on juba praegu olemas erinevad lahendused ning võimalused edasi liikumiseks ja muutusteks. Rahulik ja avatud meel on parim, mis need ära tunneb. Õpi olema kohal ja mitte põgenema ka neis olukordades, mis ei ole sinu jaoks kõige mugavamad ja lihtsamad.

Töö- ja rahaasjades tasuks nüüd olla võimalikult praktilise meelega. Oluline on ennast kehtestada ja julgeda küsida endale seda, mis on sinu. Asjad ei pruugi laabuda just kõige sujuvamalt, kuid just läbi endale kindlaks jäämise ja julguse suudad sa siiski liikuda enda poolt soovitud suunal.

Tervise ja enesetunde osas mängivad nüüd olulist rolli emotsioonid ja oskus neid tasakaalustada. Kui suudad olla rahulik, tunned end tänulikult ja oskad leida õnne ka igapäevastes olukordades, siis on ka sinu vaimne tervis stabiilne. See omakorda hoiab ära nii mõnegi füüsilise tervise kaebuse.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala energiaid iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas.Kaaluhoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Tunned nüüd, kuidas sul on palju motivatsiooni ning julged unistada suurelt. Sinu sisetunne töötab täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: Uuestisünd saab toimuda vaid siis, kui lahkunut surmajärgselt mäletatakse

Elu mõtte saladus: 10 vaimset õpetajat ütlevad oma arvamuse elu kohta

24 tsitaati Eckhart Tollelt elu, õnne ja kannatuse kohta

Eckhart Tolle: vabanemise võti peitub olevikuhetkes

Avasta oma südame tarkus ja päästa valla omaenda ehtne vägi

Dalai-Laama 10 mõtlemapanevat tsitaati

Seotud