NÄDALA TAROSKOOP | On aeg uuendusteks oma elus!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.-18. november

Nädalat iseloomustavad sauade paaž ja maag. Nüüd hakkavad vilju kandma need ideed, plaanid ja ettevõttmised, millesse eelnevalt oma aega ja energiat panustanud oled. On suurepärane aeg uuendusteks oma elus. Uued kogemused, emotsioonid, tutvused ja sihtkohad ootavad avastamist ja kogemist. Nüüd suudad hästi mõista oma vajadusi ja rakendada töösse oma oskusi, just selleks, et jõuaksid oma elus edasi uutesse kõrgustesse. Praegu ongi kõige olulisem hoida meeles seda, et just sina oled see, kes suudab oma elus muutusi läbi viia. Kasuta oma kogu potentsiaali ja märka, kuidas imed hakkavad juhtuma.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Nüüd saad tõdeda, et sind hinnatakse vääriliselt ja sinu tööd tunnustatakse. Eriti hästi peaksidki edenema sel nädlal töö- ja rahateemad. Mida rohkem ise oma tegemistesse panustad, sest parimad tulemused sind ootavad. Ja seda juba üsna pea.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Sind ootab ees harmooniline nädal, mis on täis rõõmu ja tegutsemistahet. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiaid iseloomustab kuu. Nüüd tunnetad, et sinus justkui võitlevad omavahel kaks poolt, ühelt poolt unistused ja plaanid, teisalt melenhoolia ja alateadvusest esilekerkivad hirmud. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus märksõnadeks on stabiilsus, harmoonia ja kindlustunne. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd otsid pigem vaimuväärtusi ja soovid oma sisemaailma senisest enam süveneda. Naudid rahulikku aega, kus saad looduses viibida, lugeda või nautida kauneid kunste. Suured seltskondlikud üritused ja tihe suhtlemine pigem väsitavad sind ning tekitavad stressi. Leia endale aega, kus saad täielikult iseendale pühenduda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Neitsi (24. august – 23. september)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kaarik. Sul on omad ambitsioonid ja oled nõus pühendama kõik abinõud selleks, et neid ellu viia. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Loe lisaks: Astroloogia paljastab: just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus!

PLANEETIDE MÕJUD NOVEMBRIS: mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad

Seotud