NÄDALA TAROSKOOP | On aeg lasta vanal minna ja liikuda eluvooluga kaasa

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 9. – 15. september

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad tugevus ja torn. Praegune periood toob sinuni suured muutused. Nüüd on oodata tulemusi, mille kallal oled juba pikalt vaeva näinud ning ette võib tulla ka äkilisi muutusi. Praegune aeg soosib oluliste valikute tegemist. Kui oled soovinud oma elus teha kannapööret, siis nüüd on õige aeg end kokku võtta ja oma hirmud ületada. Sinus on olemas sisemine tugevus, tahe ja enesekindlust, see tuleb vaid üles leida. Kui sa usud endasse, siis ei suuda sind takistada mitte miski ega mitte keegi. Kõige edukam oled praegu sel juhul, kui sa ei klammerdu vanasse tuttavasse, vaid lubad endal minna eluvooluga kaasa, et kogeda, areneda ja avastada enda jaoks elu uusi tahke. Muutused on elu loomulik osa ning ainult läbi muutuste saab toimuda täiustumine. Sa ju soovid, et sinu elu oleks õnnelikum ja rahuldustpakkuvam? Siis tegele sellega, et suudaksid oma hirmud ületada, mis takistavad sul astumast samme oma unistustele lähemale.

Südameasjade osas peaks olema väga hea nädal, sest oled enesekindlam ja julged öelda välja seda, mida soovid. Nüüd võivad sinu armusuhted areneda edasi suure kiiruga ning võid ka kohata kedagi, kellega sul vastastikku kirglikud tunded lõkkele lahvatavad. Nüüd võivad inimesed avaldada ka oma varjul olnud mõtteid ja tundeid, mida varasemalt vaid endale hoiti. Kui suhe on halvas olukorras olnud, siis just nüüd võib juhtuda, et võetakse ette olukorra klaarimine või lahkuminek.

Tööalaselt peaksid nüüd julgema asju teise nurga alt vaadata ning miks mitte proovima mõnda päris uut lähenemisviisi. Kasuta julgesti oma tugevaid külgi ja ära ole liiga tagasihoidlik. Sinus on omadusi, mida sa pole veel söandanud välja näidata, kuid mis viiksid sind tööalaselt hoopis uuele tasemele. Nüüd võivad ka ilmneda mõned uued infokillud sinu töö või rahaga seotud teemade osas. See ei tähenda, et peaks muretsema, pigem lihtsalt oma hetkeolukorda kainelt ja realistlikult hindama.

Tervise osas on praegu hea aeg selleks, et alustada halbadest harjumustest vabanemist. Kui pöörad endale teadlikult tähelepanu ja annad oma kehale seda, mida ta vajab, siis märkad üsna pea oma tervise seisukorras positiivseid muutusi. Praegu on väga oluline, et hoiaksid oma meele rahuliku. Kuna käimas on muutuste aeg, siis mida tasakaalukama meelega sa uutele oludele ja tunnetele vastu lähed, seda paremaid lõpptulemusi koged.

Põnevat nädalat!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala energiaid iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Nüüd saavad sul käed-jalad tööd ja tegemist täis olema. Suudad palju ellu viia ja saavutada. Hea aeg on ka uuteks algusteks, sest praegu alustatud ettevõtmised kasvavad jõudsalt ja toovad loodetud kasu. Pööra nüüd ka oma suhetele piisavalt tähelepanu, sest hea läbisaamine on see, mis tagab sulle kindla tagala ning mõnusa õhkkonna kõikjal, kuhu lähed.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Loe lisaks: Selgeltnägija Viktoria Raidose inspireerivad tsitaadid

Kuidas võtta oma elus muutusi vastu?

Seitse hingetasandi sõnumit, mis end sulle meelde tuletavad

Mai-Agate Väljataga: kunagi oskas inimkond vabalt telepaatia keeles suhelda

Seotud