NÄDALA TAROSKOOP | On aeg elada oma unistuste elu!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja sauade rüütel. Tunned senisest suuremat vabadust ja märkad võimalusi, mis sulle avanevad. Praegu kehtib igati ütlus, et “kes aitab ennast ise, seda aitab ka jumal”. Kui sul on paigas eesmärgid ja plaanid ning teed nende nimel ka tööd, siis märkad üsna pea tulemusi. Hea aeg on ka reisimiseks, uute ettevõtmiste alustamiseks ja suhtlemiseks. On aeg viia ellu seda, mis sinus pulbitseb ja välja laskmist ootab. Ole tähelepanelik, märka, mis sinu ümber toimub ja olles täielikult kohal, ela oma unistuste elu.

Suhtlemise osas peaks praegu jälgima, et inimesed räägiksid üksteisega, jagaks oma mõtteid ja tundeid, mitte ei hoiaks neid enda teada ning ei eeldaks, et teised mõistavad neid niigi. Samuti tasuks tähele panna seda, et andmine ja vastuvõtmine oleksid tasakaalus. Just selle pinnalt, et oodatakse rohkemat, kui tegelikult vastu saadakse, võib tekkida arusaamatusi. Samuti ei maksa iseennast täielikult kellegi teenimisele pühendada, kui see on juba ette tegelikult mingite ootustega seotud. Kui antakse andmise pärast ja aidatakse aitamise pärast ning osatakse ka oma heaolu kaitsta ning oma tunnete ja vajaduste karikas täis hoida, siis laabuvad ka suhted.

Tööalaselt peaks olema suurepärane aeg, kus on võimalik oma ideid ellu viia ja tegutsedes suurepäraseid tulemusi saavutada. Kui oled oodanud tööintervjuu vastust või otsinud uusi karjäärivõimalusi, siis saad nüüd positiivse üllatuse osaliseks. Raha osas võiks nüüd mõelda sellele, kuidas pisut tulevikuks koguda või kaaluda investeerimist millessegi, mis pakub sulle suuremat finantsturvalisust.

Tervist silmas pidades tuleks nüüd tõmmata oma elutempot pisut aeglasemaks. Kuna sügise saabudes hakkab loodus tasapisi rahulikuma rütmiga toimima, siis tasub ka sinul enda jaoks oma tegemised läbi mõelda. Vaata üle oma menüü, liikumine ja uni. Liigu võimalikult palju looduses. Sügis koos oma värvide ja lummava iluga pakub turgutust nii kehale kui meelele. Luba endale vajadusel pisut rohkem und ja ära tunne süümepiinu, kui tunned vajadust lihtsalt olla või logeleda. Sa vajad rahu ja tasakaalu ning see saab tulla vaid siis, kui sa ei keela endale seda, mille järgi tunned soovi ja vajadust.

NÄDALA ÜLEVAADE 27.09 – 3.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Sind ootavab ees kiired ja põnevad ajad. Võid saada meeldivate üllatuste osaliseks. On oodata palju suhtlemist ja puutud kokku inimesega, kes tekitab sinus huvi. Sellest ei pruugi küll välja kasvada romantiline suhe, kuid tajud, et teie vahel on palju enamat kui lihtsalt sõprus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on väga tõenäoline.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Nüüd pead hoolikalt planeerima ja ettevalmistusi tegema, enne kui astud oma elus mõne olulise sammu. Praegu õnnestuvad kõige paremini need asjad, mis on tehtud koos teistega – rõhk on meeskonnatööl ja partnerlusel. Tegeled sel nädalal tõsiselt ka oma töö- ja rahaasjade planeerimise ja korrastamisega. On hea aeg alustada ka uusi projekte ja ettevõtmisi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ajad, kus on palju suhtlemist inimestega, kes jagavad sinuga ühiseid vaateid ja väärtushinnanguid. Saad oma mõtted igapäevamuredest eemale ning see mõjub sulle igati värskendavalt ning uut inspiratsiooni ja teotahet andvalt.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Seotud