NÄDALA TAROSKOOP | Oma elu tähtsad valikud tee südame juhatuse järgi

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 1. – 7. 06

Nädalat iseloomustavad armastajad ja mõõkade kolm. Nüüd on aeg kuulata oma südame häält ja juhatust. Võid tunda, et mõistus suunab sind ühele poole ja sisetunne hoopis teisele poole. Sellises olukorras tuleb ikkagi kuulata, mida sinu süda ütleb. Vastasel juhul kahetsed hiljem neid otsuseid ja valikuid. Praegu võivad üles kerkida ka sellised teemad, mis on kas minevikus lahendamata jäänud või mille osas sul on oma õppetund. Just nüüd tasub mitte peitu pugeda, vaid võtta vastu kõik need tunded, mis tekivad – ka kurbus, negatiivsed emotsioonid ja hirmud ning vaadata neid teemasid sügavuti läbi armastuse ja andestuse. On hea aeg oma elu umbsõlmede lahendamiseks, et saaksid lõpuks ometi vabalt ja ilma mineviku taagata edasi liikuda.

Suhete osas puutud nüüd kokku oluliste valikute tegemisega. Sa pead millestki loobuma ja lahti laskma, kui soovid midagi saada ja millegi suunas edasi liikuda. Praegu võib kohtuda ka oma ex-idega või noorpõlve armastusega. See võib kaasa tuua vastakaid tundeid. Ära tegutse esimeste emotsioonide ajel, vaid mõtle, miks see inimene on taas tee sinu ellu leidnud. Ehk on põhjus selles, et omal ajal on jäänud midagi selgeks rääkimata, andeks palumata või andmata.

Tööasjade osas ei saa nädal olema just väga inspireeriv ja edasiviiv. Üldiselt on näha küll arenguid positiivse suunas, kui sisemiselt ei ole sa asjade praeguse olukorraga päriselt ikkagi veel rahul. Kui sa ei saa oma hetkeolukorda muuta, siis proovi lihtsalt leida midagi, mis pakuks sulle siiski motivatsiooni ja rõõmu. Rahaasjade osas võib olla keeruline, sest väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. Pead olema tark ja tegema nutikaid valikuid, et ots otsaga kokku tulla.

Tervise osas tasub endiselt pöörata tähelepanu sellele, et sinu elus ei oleks liigset stressi, ärevust ja hirmu. Paljud terviseprobleemid, toitumishäired ja ka käitumishäired saavad alguse just sellest, et langetakse depressiooni ning muretsetakse liigselt teiste arvamuse ja oma tuleviku pärast. Kui sinu meel on rahulik, siis suudad sa ka oma kogu keha laitmatult ja harmooniliselt toimimas hoida.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku surm. Kätte jõuavad olulised muutused, mis toovad nii vaheldust, kui ka raputavad mugavustsoonist välja. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Kui suudad hoida oma meele avatuna ja oled piisavalt paindlik, siis jõuad imeliste lõpptulemusteni.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Tunned end nüüd pisut ebakindlalt ja tulevikule mõtlemine paneb sind muretsema. Ära unusta, et alati on olemas lahendused ning abi. Sa pead enda uhkuse või hirmu alla suruma ning paluma vajadusel abi ja toetust. Ükskõik, kas tegu on majandusliku või hingelise murega, kõige jaoks on olemas lahendus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Loe lisaks: Maarahva kalender: juuni ehk pärnakuu pühad ja ajad

Nõid Viktoria Raidos: ainult surmaga kokku puutudes tunneb inimene oma elu hinda, muutub tõeliselt inimlikuks ning mõistab universumi ääretust ja oma kohta selles

Teadjanaine Alexis Varnum: oleme jõudnud ajastusse, kus kõik pidevalt liigub ja muutub

Seotud