NÄDALA TAROSKOOP | Oled teel millegi suurepärase poole, mida oled juba pikalt oodanud

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad ülempreester ja narr. Sinu ellu saabub midagi uut, mis imbub sisse tasapisi, sammhaaval ja vaevu aimatavalt, kuid toob endaga kaasa lõpptulemusena ometigi üsna olulised ja elumuutvad protsessid. Ava oma süda ja luba endal kogeda neid tundeid, mille järgi oled igatsenud. Sinu hing juhib sind õigele rajale.

Töö- ja rahaasjade osas on oodata positiivseid edasiminekuid ja arenguid. Kui oled tundnud, et sinu elu maistes küsimustes valitseb seisak, siis nüüd saad lõpuks tunda, et uued tuuled hakkavad puhuma. Sa ei saa veel nautida tulemusi, kuid võid juba igal sammul näha, kuidas asjad hakkavad ometigi lõpuks liikuma.

Südameasjade osas on samuti hea aeg. Armuasjad liiguvad positiivses suunas, suhtlemine on sujuv ning ebakõlad lahenevad. On loomulik, et soovid nautida armastust, romantikat ja kirge, kuid peaksid hoidma meeles, et praegu ei maksa ette võtta midagi riskantset. Isegi kui tunned väga tugevaid emotsioone ja soovid nende ajal kohe tegutseda, siis võta endale pisut aega, et lasta oma mõtetel ja südamel rahuneda. Tegutse vaid siis, kui oled endas täiesti kindel.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik. Keskendu traditsioonilistele enese eest hoolitsemise viisidele ning väldi eksperimentaalseid ettevõtmisi. Ette võib tulla külmetumist ja on oht väiksemat sorti hooletusest tingitud õnnetustele.

Põnevat nädalat!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sind ootavad ees olulised valikud. Enne kui investeerid kusagile oma tundeid, energiat või raha, uuri hoolega järgi, kas asi on ikka seda väärt. Kui midagi tundub liiga hea, et olla tõsi, siis võid kindel olla, et parem on sellistest pakkumistest loobuda. Võid suurepärase pakkumise asemel hoopis petta saada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Loe lisaks: Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Puhasta oma karmat: vabane eelmistest eludest pärit piirangutest ja blokeeringutest

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Seotud