NÄDALA TAROSKOOP | Muutused raputavad su läbi ja toovad kaasa uue kristallselge energia

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.9. – 16.9.2018

Käesoleva nädala üldiseid meeleolusid iseloomustavad sauade kuningas ja torn. Nädal toob kaasa vastakaid energiaid ja sinu ülesanne on leida viis, kuidas näha igas asjas võimalust arenguks, positiivsust, edasiviivat jõudu, selle asemel, et kurvastada nende asjade üle, mis pole läinud nii nagu sa soovisid. Nüüd avanevad paljude silmad ja purunevad illusioonid ning katteta lootused. Kuid selle üle ei tasuks muret tunda. Pigem rõõmusta, et saad edaspidi oma energiat panustada sinna, mis on reaalne ja mis sulle ka päriselt tulu toob. Kõik see, mis on vale, sobimatu, sinuga mitte kooskõlas olev, hakkab sinu elust lahkuma, et teha ruumi uutele tunnete, mõtetele ja kogemustele. Leia aega, et märgata, mis sinu elus toimub. Leia võimalus, et teha oma tunnete ja mõtete hulgas suurpuhastus. Sa vajad värsket ja klaari energiat, et avatud silmade ja südamega edasi liikuda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide viis. Sinu elu on kantud muutuste tuultest, mis tekitab ebakindluse tunnet ning alateadlikku muret tuleviku pärast. Sinu ümber on käimas loomulikud arengud ja muutused, mis on küll intensiivsemad kui tavaliselt, kuid ometi ei ole sul midagi karta. Õpi uutes olukordades nägema võimalust, mitte takistust. Leia viis, kuidas oskaksid hinnata neid väärtuslikke kogemusi ja ei tunneks end nende tõttu ebakindlalt. .

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade paaž. Nüüd on sind ees ootamas uudis, mis muudab sinu tulevikus üht-teist. Sa oled end tagant sundinud ja püüdnud olla parim. Sinu jaoks on oluline, et saaksid tunda oma saavutuste üle pidevalt rahulolu ja et asjad oleksid sinu kindla kontrolli all. Selleks, et mitte ise oma elu liiga pingeliseks ja stressirohkeks elada, püüa võtta pisut vabamalt ja usalda rohkem elu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad nüüd rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini. Praegu alustatud projektid ja ettevõtmised on suurte asjade alguseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Sinu elus on toimumas midagi positiivset, mis rõõmustab su südant ja hinge. Suhted inimestega on väga head ning seetõttu saad nautida nii toredaid koosviibimisi sõpradega, ühiseid üritusi kui ka armsaid hetki oma kallimaga. Sul tasub ka oma silmad-kõrvad lahti hoida, sest märgid, mis juhatavad sind sinu unistustele lähemale, on kõikjal sinu ümber. Hoia oma süda ja meel avatud ning sa koged sel nädalal palju sellist, mis sind tõsiselt õnnelikuks teeb.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. Nüüd tasub sul korralikult pingutada oma eesmärkide nimel. Kõik, millesse paned oma südame ja hinge, edeneb ladusalt. Sa kohtud justkui juhuslikult õigete inimestega ja satud olema õigel ajal õiges kohas. Jälgi märke, kuula oma sisetunnet ja ole valmis ka riske võtma. Praegu on suurepärased võimalused saavutada edu ja jõuda selleni, millest oled unistanud.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliset oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama. On aeg oma õlgadelt maha raputada see, mida sa teglikult oma ellu ei vaja.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu ette võetud asjadesse. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS | Mida toob sügiskuu armastuse, töö ja tervise osas?

Planeetide liikumine septembris | Mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Mai-Agate Väljataga: uskumused teie alateadvuses loovad teie isikliku reaalsuse

Oska näha märke: intuitsioon juhatab sind õigele rajale

Seotud