NÄDALA TAROSKOOP | Leia oma elus tasakaal ja rahu

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 27. aprill – 3. mai

Nädala kaardid on müntide kaks ja sauade kolm. Nüüd on oluline leida oma elus tasakaal ja harmoonia. Kohati tunned, et sinus tärkab lootus, sa oled optimistlik ja rõõmus, siis jälle tunned hoopis väsimust, tüdimust ja meeleolulangust. Leia endale mingi eesmärk, mille poole püüdlemine sind motiveerib. Lisa oma igasse päeva midagi, mille tegemist naudid ning mis arendab sind vaimselt või füüsiliselt.

Suhete osas on hetkel tähtis oma kaaslase väärtustamine. Tuleks võtta aega, et näidata välja oma kiindumust ja armastust, mitte võtta enda kõrval olevaid inimesi iseenesestmõistetavana. Kõigi muude elumurede kõrval võivad inimsuhted langeda tahaplaanile, kuid just seetõttu peakski võtma aja maha ja leidma võimaluse koos kvaliteetaja veetmiseks. Kui suhted toimivad ning tunned end armastatuna ja hoituna, siis saab jagu ka kõigest muust.

Tööasjad nõuavad nüüd loovat lähenemist. Võib olla, et pead midagi lisaks õppima, mõne uue töövõtte omandama või lausa tegema midagi sellist, mida pole kunagi varem teinud. Sinus on olemas kõik jõuvarud, et end taas positiivsele poolele kallutada. Rahaasjade osas on näha liikumisi ja arenguid. Avanevad uued võimalused ning sinuni jõuavad mingid pakkumised, mis aitavad edasi liikuda.

Tervise osa pead end esiplaanile seadma. Kui hoolitsed vaid teiste eest ning unustad enda vajadused, siis kipub ka meeleolu langema ning tervisehädad võivad kimbutama tulla. Sa ei pea endale seadma liiga suuri eesmärke, piisab sellest kui leiad iga päev võimaluse enda heaks kasvõi natuke midagi teha.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees aeg, mil oled suurepärases kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg taaskohtumisteks. See ei tähenda alati küll nostalgilisi või romantilisi kohtumisi, kuid siiski puutud sa kokku millegi sellisega, mis tekitab sinus tugevaid emotsioone ning viib su mõtetega tagasi minevikku. Võta seda kui omamoodi õppetundi ning jälgi, milliseid tundeid sa koged ning kuidas need olukorrad sind mõjutavad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja rõõm. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Rahuliku nädalat!

Loe lisaks: Selgeltnägija Viktoria Raidos: pere esimene laps saab endale suure osa suguvõsa jõust

Astroloog Katrin Haiba: mis toimub taevas ja maa peal? Astroloogiline rännak läbi 2020 murranguliste loomistsüklite

Michael Laitman: praegune kriisiolukord päästis meid maailmasõjast! Toimub maailma väga tõsine vaimne ümberhäälestamine

Seotud