NÄDALA TAROSKOOP | Kui usud endasse, siis suudad ületada kõik takistused

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad karikate seitse ja sauade seitse. Sel nädalal on kõige olulisem see, et teeksid kindla valiku, millele oma tähelepanu, aega ja energiat kulutad. Sul on erinevaid teemasid, mis kõik “kutsuvad endaga tegelema”. Samas tead ju isegi, et kõikjale sa ei jõua ning isegi kui jõuad, siis saja asjaga tegeledes ei saa ükski piisavalt palju tähelepanu, et saaksid olla lõpptulemuse osas rahul ja tunda, et andsid oma parima. Seega, vali hoolikalt.

Suhete osas ei ole sugugi halb nädal, kui kuulad oma sisetunnet ning teed südame juhatuse järgi. Sinu teele saabub küll hulk eksitajaid, mis üritavad su tähelepanu ja aega endale tõmmata, kuid siin on sul taas õppimise koht. Kõike, mis tundub tore, põnev ja erutav, ei saa. Kõike pole sul ju tegelikult vajagi. Tee oma otsus, mida sa tahad saavutada armastuse osas ning keskendugi sellele.

Töö- ja rahaasjade osas tasub olla tähelepanelik. Kui sulle tehakse mõni pakkumine, mis tundub lausa liiga hea, et olla tõsi, siis seda ära vastu võta, sest on oht petta saada või jääda ilma sellestki, mis sul hetkel olemas on. Pigem tasub praegu olla praktiline, kaalutlev ning oma valikutes konservatiivne. Kusagile raha investeerida ei maksaks ning hasartmängudest tuleks samuti hoiduda.

Tervise osas kipud hetkel muretsema ja nägema seetõttu tonti ka seal, kus seda ei ole. Võid tunda end närvilise ja rahulolematuna. Selle vastu aitab ainult endale teadvustamine, et muretsemine ei aita sind kuidagi. Leia endale tegevusi, mis oleks piisavalt põnevad, et haaraksid vahelduseks sinu meele nii kaasa, et saaksid huvitavaid elamusi ning nö keskkonnavahetust oma mõttemaailmale. Loe raamatuid, vaata filmi, räägi sõbraga või mine matkama. Tee midagi sellist, mis pakub hea elamuse.

Nädala energiad võtab kokku sauade paaž. Sinu ellu saabub nüüd positiivne impulss, mis laseb sul näha, et elus on nii mõndagi head. Kui soovid, siis saad oma elus ette võtta olulisi muutusi, et murda välja rutiinist ja alustada uut lehekülge oma elus. Ole avatud ja ära lase meeleolul langeda, nii võid sel nädalal väga positiivse üllatuse osaliseks saada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Rahulikku ja positiivset nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud