NÄDALA TAROSKOOP | Kätte on jõudnud hea aeg uuteks algusteks

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade seitse ja müntide kuus. Nüüd on oodata muutusi paremuse poole. Kui soovid oma elus uut lehekülge pöörata, siis tasub praegu julgesti alustada. Sind võivad küll esialgu vaevata kõhklused ja ebakindlustunne, kuid nendest tuleks üle saada ja siiski tegutsema asuda.

Kui oled soovinud oma armuelu olukorda parandada, suurendada lähedust enda ja partneri vahel või lahendada mõned ebakõlad, siis võta kartmatult ohjad enda kätte. Nüüd oled julge ja tundeline, suudad oma soove ja ootusi väljendada ning on suur võimalus, et südameasjad saavad justkui uue ja värske alguse.

Tööasjade osas tasub luua häid suhteid kolleegidega, sest praegu toimivad eriti hästi kõik need asjad, mis on tehtud läbi ühtse meeskonna. Positiivseid arenguid on näha ka rahaasjade osas. Võimalikud on nii tulutoovad tööpakkumised kui ka lotovõit.

Tervise osas peaks sel nädalal eelkõige tähelepanu pöörama oma toitumisele ning seda tehes tuleks kuulata oma keha ja selle vajadusi. Oluline on ka piisav puhkus ja tegelemine oma meelerahuga. Vastasel korral võib esineda nii seedehäireid kui ka stressipeavalusid. Mine loodusesse, naudi suve ja võimalusel lõõgastu ning lae oma akud täis.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks huvitav aeg. Sinu teele saadetakse põnevaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi oskusi elu erinevates valdkondades, mille abil edu saavutada. See tõukab sind küll esialgu mugavustsoonist välja, kuid samas tead, et kõik need kogemused, mida saad, aitavad sul inimesena kasvada ja areneda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Sind kimbutavad vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on ning saad tegeleda sellega, et end kummitavast minevikust vabaneda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate viis. Sinu elu on täpselt selline, milliseks sa ise selle mõtled. Kui suunad oma fookuse kõigele heale ja oled tänulik, siis tõmbad sellega veelgi enam positiivsust ja rõõmu ligi. Usu, et sul läheb hästi ja sa näed, kuidas kõik sinu elus liigubki paremuse poole.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Kui oled olnud aus ja õiglane, siis on sul põhjust rõõmustamiseks. Kui aga oled teinud kellelegi ülekohut, siis võid saada ebaõnne osaliseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Nüüd peaksid olema tähelepanelik ja panema end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne ja tekitab ka sinus ebameeldivaid ning ebakindlust tekitavaid tundeid. Katsu jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata. Pigem jälgi, mis sinu ümber toimub ning ehk avastad hoopis, et on aeg mõnest suhtemustrist, mis ei toimi, välja murda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus või stress. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll täielikult kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Sinu ellu saabuvad nüüd rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini. Praegu alustatud projektid ja ettevõtmised on suurte asjade alguseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Rahulikkut nädalat!

Loe lisaks: Liigu kõrgemasse vibratsiooni: sinu tunded ja mõtted loovad maailma sinu ümber

Taimede maagilised omadused: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Seotud