NÄDALA TAROSKOOP | Karma töötab – saad just seda, mida ise omalt poolt välja annad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 4.09 – 10.09

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad õnneratas ja müntide kuus. Nüüd on oluline mõista, et elus on kõik pidevas liikumises ning see, mida sa saad on seotud tugevalt sellega, mida sa omalt poolt välja annad. Sul on oma saatuse kujundamisel suur roll. Tehes õigeid valikuid ja häid tegusid, saad sinagi positiivseid impulsse vastu. Käitudes aga omakasupüüdlikult, teiste suhtes hoolimatult või halvasti, vastab universum sulle samaga.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu elus on praegu tähtsal kohal tarkus, tundeelu küpsus ja kõrgemalt poolt tulev juhatus. Oled viimasel ajal olnud üpriski emotsionaalne ja nüüd oled suutnud saavutada taas teatava sisemise rahu ja kindluse. Usalda oma sisetunnet ja mõtle enne kui tegutsed. Esimeste emotsioonide naljalt tehtud otsused võivad osutuda rutakateks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd edenevad hästi nii töö- kui eraeluga seotud teemad. On väga tõenäoline, et osaled mõnel üritusel, mis kujuneb sinu jaoks loodetust hoopis toredamaks. Lase oma meel vabaks, ära mõtle üle ja naudi julgelt seda, mida sulle pakutakse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid. Sinu elus on ju tegelikult nii mõnigi asi, mille üle saad siirast rõõmu, uhkust ja rahulolu tunda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Nüüd oled äärmiselt otsusekindel, sirgjooneline ja valmis iga kell oma põhimõtete eest lahingusse tormama. Alati ei ole selleks aga vajadust ning see ei too parimaid lahendusi. Seega loe enne mõttes kümneni ja alles siis tegutse. Samuti võiksid sa sel nädalal pisut rohkem tähelepanu pöörata oma südamehäälele. Kui lased südamel rääkida ning kuulad teda, siis ei saa sa oma tegudes eksida.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide neli. Peaksid järele mõtlema, kas sul on komme klammerduda asjade, raha, inimeste või emotsioonide külge. Kui sa ei suuda anda vabaks, siis tunned varem või hiljem, kuidas see hakkab sinu tervise peale. Kindlustunne, mida millegi nn omamine sulle annab, on kahjuks võlts ja ebastabiilne. Leia turvalisus ja harmoonia iseendast.

Autor: Katrin Oidra

Seotud