NÄDALA TAROSKOOP | Karma tegutseb – elu saadab sulle täpselt seda, mida oled väärt!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 9.10 – 15.10

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide kaks ja mõõkade seitse. Nüüd pakub elu sulle erinevaid valikuid ja võimalusi, mille osas tasuks olla võimalikult avatud ja paindlik. Kui suudad kohaneda uute oludega ja võtta kerge südamega vastu elu poolt pakutavat, siis suudad lahendada probleeme, mis on sind kimbutanud ning saad viia oma elu erinevad valdkonnad tasakaalu. Siinkohal on oluliseks nõuandeks see, et sa vaataks asjadele realistliku pilguga, peaksid kinni oma lubadustest ja täidaksid oma kohustusi. Kui oled aus ja usaldusväärne, siis pole sul midagi vaja karta, sest universum vastab sulle samaga.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Pead silmitsi seisma teemadega, mis sulle juba varasemalt on meelehärmi tekitanud. Selleks, et neist probleemidest vabaneda, peaksid sa võtma kokku kogu jõu ja julguse ning sellele, mis või kes sind häirib, otse ja ausalt otsa vaatama ning otsuse langetama, mida edasi teed. Kui pidevalt mõnda teemat oma elus lihtsalt ignoreerid, lootuses, et see möödub või kaob, siis tulebki sul iga natukese aja tagant sarnases mustris olla.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaks. Nüüd pead jälgima hästi hoolikalt oma tundeid. Võibolla oled end petnud ja teadlikult mingeid mõtteid või emotsioone maha surunud. Sellisel viisil ei jõua sa kaugele, mingil hetkel kerkivad need teemad sinu elus veelgi jõulisemalt üles. Seega, ole enda vastu aus ja järgi oma südamehäält.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide paaž. See nädal toob sinuni olulise informatsiooni, mida sa oled juba ammu oodanud ning mis on seotud eelkõige sinu töö- ja rahaasjadega. Need uudised on sinu jaoks positiivsed ning viivad sind ametialaselt edasi. Samas on sul vaja olla siiski kannatlik, sest need muutused ei saa toimuma üleöö. Samuti on väga oluline, et sa oleks tööasjus äärmiselt korrektne – pöörates tähelepanu ka pealtnäha väikestele ja tühistele detailidele, suudad sa kontrolli alla hoida ka suuri asju.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles sasipuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mida toob viinakuu armastuse, töö ja tervise osas?

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Maagiline randmepael: punane lõng pakub kaitset ja toob tervist

Viis kristalli, mis toovad emotsionaalset ja hingelist tervendust

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

Seotud