NÄDALA TAROSKOOP | Käes on suurte muutuste aeg!

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 30. detsember – 5. jaanuar

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja saatuseratas. Käes on suurte muutuste aeg. Koos sellega, et üks aastaring saab otsa ja algab uus, toimub ka igas inimeses suuremal või väiksemal määral muutus, mis mõjutab igapäevaelu. Aasta vahetumine on erilise jõuga hetk, seda teadsid juba ka meie kauged esiisad. Sel perioodil viiakse läbi rituaale ja järgitakse traditsioone, kõik ikka selleks, et ees seisev aasta tuleks külluslikum, edukam ja õnnelikum. Kuna praegune aeg on oluline just vaimse avanemise ja enese parema tundmaõppimise seisukohalt, siis tasub olla tähelepanelik oma tunnete ja mõtete osas. Kindlasti tasub kõiksugu nö kokkusattumusi tõsiselt võtta ja leida neist enda jaoks olulised nõuanded ja juhatused.

Armastuse osas töötab vaid see, mis tuleb tõeliselt südamest. Kõik suhted, mis rajanevad millegi muul, hakkavad lagunema ning igapäevaseid probleeme ja üksteise mittemõistmist tuleb aina rohkem ette. Julge sirutada käsi selle poole, mille järgi sinu hing igatseb. Lase lahti kõigest sellest, mis ei toimi. Kõik see, mis on ette nähtud, tuleb sinu ellu varem või hiljem. Hakka liikuma väikeste aga kindlate sammudega oma tõelise eesmärgi poole.

Tööasjade osas tasub teha julgeid samme. Kui oled soovinud eriala vahetada või alustada mõne päris oma projektiga, siis nüüd tasub panna paika konkreetsed plaanid. Kui sul on kindel nägemus sellest, mida teha soovid, siis on ka tõenäoline, et suudad seda ka ellu viia. Kindlasti tasub oma unistustest ja plaanidest rääkida kellegi kogenud sõbra või mentoriga.

Praegu sobivad tervise eest hoolitsemiseks eelkõige rahulikud tehnikad – jalutamine, jooga, võimlemine. Hästi toimib kõik see, mille tegemise juures saad hoida mõtte oma keha ja meele juures. Aktsepteeri end sellisena nagu sa oled, kuid püüdle alati parima versiooni poole iseendast. Lase lahti minevikust, mis sinus stressi tekitab. Ära hoia kedagi ega midagi jõuga kinni. Kõik see, mida sa vajad, jääb sinu juurde nagunii. Mida rahulikum on sinu meel, seda harmoonilisem on ka sinu füüsiline tervis.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate viis. Sinu elu on täpselt selline, milliseks sa ise selle mõtled. Kui suunad oma fookuse kõigele heale ja oled tänulik, siis tõmbad sellega veelgi enam positiivsust ja rõõmu ligi. Usu, et sul läheb hästi ja sa näed, kuidas kõik sinu elus liigubki paremuse poole.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kolm. Sa oled õigel teel. Jätka seda, millega tegeled, sest oled valinud enda jaoks õige raja. Sind ümbritsevad inimesed hindavad sind ja sinu pingutusi ning aitavad omalt poolt kaasa sinu edule. Eriti hästi peaksid edenema kõik teemad, mis on seotud elu majandusliku poolega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on jätkuvalt esiplaanil teemad, mis on seotud südameasjadega. On aeg pöörata rohkem tähelepanu sellele, kas sinu enda hing ja süda on rahul. Enese armastamine ja endast hoolimine on aluseks ka headele suhetele. Luba endal tunda kõiki neid emotsioone, mille järgi igatsed.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Loe lisaks: Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

Traditsiooniline aastavahetus: kui järgid neid kombeid, siis saadab sind uuel aastal õnn, edu, armastus ja küllus!

Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!

Aasta 2020 energiad: vana peab surema, et teha ruumi uuele

Seotud