NÄDALA TAROSKOOP | Käes on aeg, et alustada puhtalt lehelt

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 24.02 – 1.03

Nädalat iseloomustavad sauade seitse ja karikate kaheksa. Praegune periood soosib loomist, oma unistustesse uskumist ja uute alguste tegemist. Kõik see, millest oled välja kasvanud ning mis oma vana ja seisakut loova energiaga ei toeta sind, on loodud sinu elust lahkuma. Võta vastu otsus, ära kõhkle, usu endasse ja oma võimetesse.

Armastuses on hea aeg siis, kui lähtud oma otsuste tegemisel südamest. Praegu tasub ette võtta ausaid jutuajamisi, rääkida tulevikuplaanidest ja ootustest ning avada oma sügavaimad hingesopid oma partnerile. Kui tahad kogeda tõeliselt suurt ja sügavat tunnet, siis pead olema valmis riskima. Kõige selle juures võid muidugi kogeda siiski ka hirmu või kõhklust. Sel juhul anna endale rohkem aega ja liigu edasi samm-sammult. Need suhted, mida ei hoia koos tõeline armastus, hakkavad aina enam logisema ning jõuliselt kerkivad üles probleemid. Kõik kitsaskohad ilmutavad end ning juhul kui nendega ei tegeleta, siis paisuvad need hoogsalt suuremaks ja ületamatumaks, mis kulmineerub üksteisest eemaldumise ja lahkuminekuga.

Tööasjade osas on praegu paras aeg, et võtta endale mõni hetk mõtlemiseks, kus sa hetkel seisad. Tee kokkuvõtteid ja plaane tulevikuks. On hea, kui teed vahepeal reaalsuskontrolli, et näha, kas asjad on tõesti nii nagu sulle tundub. Ehk oled viimasel ajal olnud rahulolematu ja tüdinud või stressis. Vaata üle, kas põhjuseks on tõesti olukord sinu töö juures või oled sa üleüldiselt rahulolematu. Võta oma töö osas kokku kõik see, mis sind rõõmustab ja kõik see, millega sa rahul ei ole. Ehk annab see realistlik ülevaade sulle pildi, mida pead oma tulevikku silmas pidades ette võtma.

Rahaasjade osas on oodata positiivseid uudiseid. Isegi kui sa hetkel ei ole oma olukorraga rahul, siis üsna pea on sind ees ootamas rahasüst, mis leevendab sinu majanduslikku olukorda.

Tervise osas tasuks just praegu alustada uute praktikatega, mis sinu heaolu suurendaksid. Kui oled soovinud teha paastu- või puhastuskuuri, siis alusta nüüd julgesti. Võta käsile oma keha ja meele eest hoolitsemine ning ole järjepidev. Praegu alustatud teemad toovad sulle pikas plaanis väga häid tulemusi.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.
Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade üheksa. Asjad ei laabu sinu elus hetkel just kõige lihtsamalt. Tunned, et oled mures ja ka nukrameelsus kimbutab. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll ja vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Nüüd tunned, et oled aheldatud millegi või kellegi külge, millest/kellest soovid oma elus vabaneda. Sa ei ole rahul olukorraga, millesse see seotus sind asetab ja tahad vabadusse, kuid see pole nii lihtne. Eelkõige kutsub praegune olukord sind üles tegema inventuuri oma tunnete osas. See annab sulle aimu, kus sa hetkel seisad ja kuidas saad edasi minna. Kuigi sulle võib kohati tunduda otse vastupidi, siis muutused on eelkõige kinni sinu enda otsustes.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus – hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd ootavad sind ees põnevad kokkusaamised, taaskohtumised, hea seltskond ja ka mõni pidulikum koosviibimine. Praegu on paras aeg võtta ühendust vanade sõpradega ja tuttavatega, samuti kohtuda nendega, kellega kokkusaamist oled mingil põhjusel edasi lükanud. Oled nüüd avatud ja valmis seiklusteks ning saad ka väga huvitavate pakkumiste osaliseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Põnevat nädalat!

Loe lisaks: 11 põhjust, miks sa peaksid kasutama viirukeid

Tasakaalusta tšakrate tööd taimede abil ja vii keha taas harmooniasse

Mida sümboliseerivad erinevad värvid?

Seotud