NÄDALA TAROSKOOP | Julge kuulata ja usaldada oma südamehäält!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on armastajad ja mõõkade kaks. Nüüd tunned, et sinu elus on aktiveerunud teemad, mille osas ütleb mõistus üht aga süda hoopis midagi muud. Kohati tundub, et asjad on tasakaalust väljas ja sa ei saa omalt poolt midagi teha, et olukorda kontrollida. See on aga väga petlik. Usalda alati oma südant. Isegi siis, kui sulle tundub, et pead käituma praktiliselt ja ratsionaalselt, sest seda ju sinult oodatakse. Sa ei saa jääda lõputult teiste ootustele vastu tulema. Nüüd on aeg oma elus tasakaal taastada ja jätta kõrvale see, mis ei ole sinu hingega kooskõlas ega teeni sinu huve ega eesmärke. Ühtegi muutust ei ole vaja teha kergekäeliselt ega järelemõtlematult, kuid tasapisi ja samm sammu haaval oma unistuste poole liikuma saad siiski hakata.

Südameasjad on sel nädalal jõuliselt esiplaanil. Sinu teele satuvad valikud ning teemad, mis panevad sind mõtlema sellele, mis sind päriselt õnnelikuks teeb ja mida sa vajad. Kui sinus on piisavalt julgust, et lasta minna kõigel sellel, millest oled välja kasvanud, siis suudad sa teha ruumi uuele ja heale, mis rõõmustab sinu südant. Julge oma tundeid endale ja ka teistele tunnistada ja elada oma südame järgi.

Tööalaselt võib sind ees oodata mõni tähtis otsus, mille pead langetama. Samuti võib sulle nüüd avaneda mõni uus nüanss või vaatenurk, mis muudab nii mõndagi. Kui varasemalt tundus mõni asi sulle negatiivne või ebasoodne, siis võid nüüd avastada, et tegelikult tuleb just seesama asi, nii nagu see on, sulle tuleviku mõttes hoopis kasuks. Rahaasjade osas peaksid olema tähelepanelik ning paha ei teeks tuludest ja kuludest enda jaoks korralik ülevaade teha.

Tervise osas peaksid tähelepanu pöörama oma emotsioonidele ning elus tasakaalu leidmisele. Mida rahulikum on sinu meel, seda tervem on sinu keha. Vaata üle ka oma töö- ja unerežiim. Toitu tervislikult, joo piisavalt vett ja liigu värskes õhus. Piira nutiseadmetele kulutatavat aega.

NÄDALA ÜLEVAADE 13. – 19.09

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast elu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka Septembri energiad 2021: kuu toob endaga kargust ja selgust

Kanaldaja Alexis Varnum: Need on teemad, millest on oluline vabaneda just praegu

Oleme sisenenud muundumise etappi, mis läbi kaose ja lagunemise viib meid uude maailma

Kõik, mis toimub Sinu ümber, sõltub Sinu enda maailma tajumisest

Seotud