NÄDALA TAROSKOOP | Hoia silmad ja süda lahti – sulle avanevad uued uksed

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade paaž ja sauade neli. Sinu ees avanevad võimalused, mida oled mõnes mõttes juba ammu oodanud. Asjad ei pruugi saabuda just sellel kujul ja selles vormis kui arvasid, kuid siiski on saabunud aeg, kus uued uksed avanevad. Sul tuleb oma intuitsiooni usaldada ja endasse uskuda. Nüüd ei tasu kergesti alla anda ega oma ebaõnnestumistes teisi süüdistada. Kõik on sinu kätes ja su tänased valikud kujundavad sinu tulevikku.

Suhted peaksid sel nädalal paranema. Kui sa oled vallaline, siis on võimalik, et sinu ellu saabub keegi noorem austaja, kes oma seiklushimu ja avastamisrõõmuga toob su ellu vaheldust ja uusi tuuli. Samas, kui su süda ei ole vaba, siis peaksid olema tähelepanelik, et sa ei läheks kaasa ahvatlustega, mis võivad sinu suhet kahjustada ja juhatada sind valele teele. Alati kuula oma südant ja usalda intuitsiooni, enne kui mõne tähtsa otsuse teed.

Tööalaselt peaksid sind sel nädalal ees ootama head uudised või siis saad edasi liikuda suunas, mis sulle sobib ja meeldib. Rõhku tuleks panna meeskonnatööle ja heade inimsuhete hoidmisele, sest just läbi suhtlemise ja omavahelise hea läbisaamise saad hoida ja parandada oma elu majanduslikku poolt.

Tervise ja heaolu eest pead nüüd hästi teadlikult ja hoolikalt hoolt kandma. Väldi liigseid riske, ära liialda toidu, alkoholi ega ka mitte spordiga. Kõik see, mis ei ole tasakaalus, kipub hetkel väga kergesti käest ära minema ning negatiivseid tagajärgi kaasa tooma. Mida enam sa suudad kohal olla ning märgata oma tundeid ja mõtteid, seda selgemaks saab sulle, mida sa vajad ning mida mitte. Märka igapäevaselt seda, mis sinu sees ja sinu ümber toimub.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Praegune aeg on suurepärane unistuste elluviimiseks ning suhete parandamiseks sõprade, sugulaste ja lastega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi takistada sind jõudmast selleni, millest oled unistanud.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nädal ei ole sinu jaoks just kõige lihtsam, kuid sinus on praegu palju söekust, sisemist jõudu ja tegutsemistahet, seega suudad liikuda üle igast raskusest ja takistusest, mis sinu teele peaks sattuma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

ALKEEMIA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE AASTAKS 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.