NÄDALA TAROSKOOP | Hoia oma mõtted positiivsed ning ole tänulik kõige hea eest, mis sul on!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on ülempreester ja karikate viis. Võid tunda end melanhoolselt ja isegi pisut nukralt. Sa juurdled küsimuste üle, mis on õige tee, milliseid valikuid oma elus teha ning miks on asjad just nii, nagu need on. Kõigi nende mõtete juures katsu säilitada siiski optimistlik meel. Praegu kipuvad mõtted liikuma pigem sellele, mida sul ei ole ning seetõttu langeb ka meeleolu. Vali hoolega, kuhu oma fookus seada ning hoia oma motivatsioon üleval. Sinu enda otsus on, kas näed maailma must-valgetes toonides või värvilisena.

Armastuse ja suhete osas võib ette tulla pingelisi hetki, kui soovid muutusi ellu viia või mustrist välja murda. Üles võivad kerkida nii minevikutraumad kui ka rahuldamata soovid ja vajadused. Selleks, et vältida arusaamatusi, mõtle kõigepealt asjad iseenda jaoks selgeks ja mine alles siis neid teistega arutama.

Elu majanduslik pool võib tuua kaasa muremõtteid või ärevust, kuid õnneks ulatab elu siin sulle abikäe inimese näol, kes suudab sind nõu ja jõuga aidata. Ära karda abi küsida, kui sa ei saa ise hakkama. Parem on saada häid nõuandeid, kui iga hinna eest ise proovida kõigega hakkama saada. Sul on piisavalt sisemist tarkust, et mõista, mida peaksid tegema ja mida mitte, seega jälgi, mis sinu ümber toimub, kuula targemate nõuandeid ja tee seejärel teadlik valik.

Tervise osas tasub nüüd minevikku vaadata. Kõik teemad, mis hetkel üles kerkivad, on saanud oma alguse just minevikust. Ära suru ühtegi mõtet maha, samuti ära eita oma emotsioone. Kui oskad märgata oma reageeringuid ja julged oma tunnetega tegeleda, siis saad just nüüd enda jaoks ära lahendada nii mõnegi vastakaid emotsioone tekitava teema.

NÄDALA ÜLEVAADE 6 – 12.09

Kaljukits (22. detsember 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Veevalaja (20. jaanuar 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Kalad (19. veeb 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui ka kodus.

Jäär (21. märts 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas end avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Sõnn (21. aprill 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Vähk (22. juuni 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed, või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Lõvi (24. juuli 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Neitsi (24. august 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kaalud (24. september 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Skorpion (24. oktoober 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Ambur (23. november 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka Vaata järgi, millise kuufaasi ajal oled sündinud ja saa teada, mida see sinu kohta näitab!

Alexis Varnum: On aeg usaldada ennast ja lasta kerge südamega minevikust lahti

Seotud