NÄDALA TAROSKOOP | Fookuses on maised teemad ja rahaasjad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 15.1.2018 – 21.1.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide äss ja müntide kuningas. Nüüd on õige aeg keskenduda maisematele teemadele. Praegu on sobiv aeg vaadata üle oma rahaasjad, alustada uute projektidega, teha finantstehinguid ja samuti soosib praegune periood kodu ja eluasemega seotud teemade käsile võtmist. Tee korralikud plaanid, hoia jalad maas ja naudi seda, mida sa teed. Nii saavutad edu ja teenid majanduslikku kasu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku lahkarvamuste ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus ning kindlasti enne mõelda ja siis alles öelda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada. See kõik võib sinu jaoks kaasa tuua täiesti uue eluetapi alguse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Oled nüüd vaiksem ja mõtlikum kui tavaliselt. Tunned, et vajad aega omaette olemiseks ja elu üle järgi mõtlemiseks. Tunned, et ümbritsevad inimesed, nende ootused ja nõudmised väsitavad sind. Võta aeg pisut maha, leia võimalus minna loodusesse, et saaksid olla oma mõtete ja tunnetega rahus. Anna endale puhkust, et saaksid end taas koguda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kümme. See kaart näitab, et olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga.

Loe lisaks: Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Astroloogia ja armastus | Milline on sinu sodiaagimärgi esindaja jaoks parim aeg, et abielluda?

Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

Seotud