NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad muutused, mis nõuavad harjumist ja kannatlikkust

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala kaartideks on mõõkade üheksa ja müntide kolm. Kuigi kätte on jõudnud jõulukuu, mis toob meile peagi rahu ja vaikuse pühad, siis sel nädalal võib sinu kaaslaseks olla hoopis ärevus. Kipud üle mõtlema ja liigselt analüüsima. See on hea, et soovid realistlikku ülevaadet oma elu ja olu kohta, kuid kui kaldud juba äärmusse, siis ei ole sel enam tõelisusega midagi pistmist. Vahel võid tunda, kuidas ärevad mõtted kerkivad justkui iseenesest ka siis, kui oled lõõgastunud ja rahus. Siin ei aita muu kui teadlik meele rahustamine. Praegu liiguvad muutlikud energiad, mis toovad uut hingamist ja aitavad vanast lahti murda. See omakorda mõjutab tundlikumaid inimesi ning tekitab rahutust ja ebakindlustunnet. Praegu on parim, mida teha saad, viibida oma armsate inimeste läheduses. Just pere, laste või sõprade head sõnad, energia ja toetus on see, mida vajad. Veeda oma hetki nende seltsis, kellega sul on hea ja kellele saad oma südame avada.

Armastuse osas peaks praegu edasi liikuma tasa ja targu. Kui sa ei ole oma armuelu olukorraga rahul, siis on hea seda muuta, kuid kindlasti ei tasu toimida esimeste emotsioonide ajel. Praegu kiputakse üle mõtlema ja olema liigselt armukade. Pigem ole avameelne, leia hetk kus oled endas kindel ja rahulik ning võta ette üks südamest südamesse vestlus. Kui oled vallaline, siis võid kohata nüüd kedagi, kes on kas samas valdkonnas tööl kui sina või kellega seob sind midagi elu majanduslikuma poole pealt.

Tööasjades pead lihtsalt tegema seda, mis nõutakse. Võib esile kerkida konfliktseid olukordi, viivitusi või keerulisi inimsuhteid, kuid selle kõige juures on oluline, et inimene peaks meeles – tegemist on ainult tööga, see ei ole kogu elu. Keskendu sellele, mis on vaja ära teha ja ära võta tööd koju kaasa. Ole ise võimalikult sõbralik, korrektne ja kohusetundlik. Rahaliselt ei ole halb nädal. On oodata häid uudiseid seoses sissetulekute ja sinu majandusliku seisukorraga.

Tervise osas peaksid nüüd tähelepanelik olema. Võid tunda väsimust ja peavalusid, samuti võid tunda, et ei saa uinuda või siis vastupidi, soovid veeta terve päeva voodis teki all. Luba endale piisavalt und, kosutavat toitu ja mõnusaid puhkehetki. Sa vajad seda, et nädala pingetega toime tulla.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku kuu. Tunned nüüd, et oled tõeliselt inspireeritud ning julged unistada suurelt. Sinu sisetunne töötab täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud aeg nõuab enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. Sinu elus liiguvad nüüd asjad rahulikus, stabiilses ja kindlas tempos paremuse poole. Eriti hästi läheb sul siis, kui tegeled materiaalsete väärtuste ja finantsilise kindlustatuse loomisega. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatusteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Nüüd saab sinu jaoks põhifookus olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest rohkem suhtled sõprade ja pereliikmetega. Just nüüd puutud ka kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid, millele tasub hoolikalt tähelepanu pöörata.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Imelist nädalat!

Loe lisaks: INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS DETSEMBRIKS: otsitakse midagi, mis šokeerib ja pakub pinget

Tunnete astroloogia: just selle hetkeni peab sinu armastus vastu!

Elusa biovälja teoreem ehk kes mõtles välja inimese?

Inglid ja vaimsed teejuhid meie ümber

Seotud