NÄDALA TAROSKOOP | Ees on toimekas nädal, mil suudad saavutada ka keerukaid eesmärke

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad keiser ja maailm. Nüüd suudad vajadusel olla vägagi eesmärgile pühendunud ja sinu fookus on kindlalt paiga. Sa tead, mida tahad ja see lihtsustab suuresti valikute tegemist. Suudad suurepäraselt vahet teha sellel, mida sinu hing ihaldab ja mis on pelgalt ego nõudmised. Kasuta praegust aega aktiivseks tegutsemiseks ja oma eesmärkide poole pürgimiseks. Sind ümbritsevad inimesed, kes usuvad sinusse ja kelle abi ja nõuandeid saad vajadusel kasutada. Sul tuleb vaid küsida.

Töö- ja rahaasjad liiguvad sel nädalal tõusvas joones. Sul tasub olla praktilise meelega ning kasutada mõistuse jõudu, et edukalt etteantud kohustustega hakkama saada. Mida täpsem ja korralikum sa oled, seda paremad on ka tulemused. Kui oled otsinud uut töökohta, siis nüüd võid saada mõne pakkumise, mis on väljaspool sinu tavalisi karjäärivalikuid. Ettepanek koostööks võib tulla lausa teisest linnast või välismaalt.

Armastuse ja suhete osas tõotab tulla huvitav nädal, sest toimuvad sündmused, mis panevad sind üllatuma ja seda õnneks positiivses mõttes. Kui oled oodanud oma ellu armastust, siis võid kohtuda endast vanema või kogenuma inimesega, kelle seltsis sul juba igav ei hakka.

Tervise osas ei tohiks üldiselt tagasilööke olla, kuid pead mõistma, et püsivate muutuste saavutamiseks on oluline järjepidevus ja hea rutiin. Sinu keha vajab igapäevaselt tervislikke valikuid, et püsida terve ja heas vormis. Samuti on sinu meelega – leia igapäevaselt viise, kuidas end tasakaalustada, rahustada ja rõõmustada. Sinu keha ja meel tänavad sind selle eest.

Põnevat nädalat!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille osas pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Alanud periood toob kaasa rõõmsa meeleolu, avatuse ja soovi suhelda. Praegu on paras aeg võtta ühendust vanade sõpradega ja tuttavatega, samuti kohtuda nendega, kellega kokkusaamist oled edasi lükanud. Olled nüüd avatud ja valmis seiklusteks, saad väga põnevate pakkumiste osaliseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja inimestevaheliste arusaamatustega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad keskond ei ole sulle hetkel parima mõjuga. Sul tuleb hetkel lihtsalt varuda kannatust ja proovida säilitada sisemine rahu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sa oled täis energiat ja teotahet ning asud aktiivselt tegutsema. Plaanide tegemise aeg on ümber saanud, sa oled jõudnud end korralikult koguda ning ette valmistada ja nüüd ootavad sind ees suured teod. Oled enesekindel ja suhtud kirglikult kõigesse, mida ette võtad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Samuti on tõenäolised koostööpakkumised, mille valdkond on just selline, mis on “midagi hingele”. Kuid kõige tõenäolisem on, et sinu südames on hetkel keegi väga eriline, kelle vastu sul on armastavad tunded.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Nüüd pead olema valmis selleks, et sinu elus hakkavad toimuma muutused. Mida avatum sa ise oled ning mida väiksemad on sinu hirmud tundmatu tuleviku ees, seda lihtsamini sa saad ees ootavaga hakkama. Ära mõtle üle ja ära hinda oma olukorda halvemaks kui see on. Anna endale vajadusel piisavalt aega, et kohaneda ja mõista, millega täpselt on tegu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Lase oma südamehäälel end juhtida õigele rajale.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Loe lisaks: Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Ürgne naiselikkus sisaldab maagilist nõiaväge

Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi

Seksuaalsuse astroloogia: mis on sinu tähemärgi jaoks meeleliselt erutav?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!

Seotud