NÄDALA TAROSKOOP | Ava oma hing ja lase südamel end juhtida

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 7. – 13. oktoober

Nädala kaartideks on karikate äss ja karikate kuus. Nüüd on tugevalt esiplaanil suhete, suhtlemise ja tunnetega seotud teemad. On oodata uusi alguseid ja samuti võivad üles kerkida vanad head tunded, mis on olnud vahepeal unustuse hõlmas. On aeg jagada armastust, headust ja hoolimist. Mida enam sa seda välja kiirgad, seda enam sa seda tagasi saad. Ole armastus!

Oluliseks märksõnaks on ka kohalolu. Kui sa sööd, siis pane telefon käest, ära tee sama ajal tööd ega vaata televiisorit. Tunneta toidu maitset, tekstuuri, lõhna. Naudi oma toitu, mitte ära lihtsalt tangi end täis. Kui sa jalutad loodused, siis vaata sügise värve, nuusuta lõhnu, tunneta madalalt käiva päikese soojust või vihmapiiskade virgutavat jahedust. Kui sa oled koos mõne inimesega, siis kuula teda, vaata teda ja ole täielikult temaga koos. Ole hetkes ja ammuta sellest nii palju emotsioone ja kogemusi kui suudad. Just sellised väiksed igapäevaelu detailid annavad elule maitset, soojust ja hinge.

Armuasjades on nüüd uute alguste aeg. Praegu istutatakse seeme, millest hakkab idanema midagi suurt – armastus, kirg ja hingesugulus. Praegune periood võib sinu ellu tagasi tuua ka mõne nö vana armastuse, kelle osas võivad sind tabada vastakad tunded. Kui juurdled selle üle, kas anda vanale ja kord juba lõppenud suhtele uus võimalus, siis tasuks enne väga hoolikalt järele mõelda. See võib sinu ellu tuua tagasi need samad vanad probleemid, millest arvasid juba üle saanud olevat.

Tööalaselt läheb sul eriti edukalt siis, kui oled seotud millegagi, kus saad oma loomingulisust kasutada. Tunned nüüd tõelist inspiratsioonipuhangut ning naudid kõike, mida saad südamega teha. Rahaasjade osas võiksid silmas pidada seda, et hästi lähevad hetkel uued ettevõtmised, mille osas tunned, et see on tõesti seotud sinu kutsumusega. Samuti saavad sinu jaoks olema kasumlikud asjad, mis on kuidagi seotud sinu lapsepõlvega või noorusega. Või ka unistustega, mis on pärit sellest ajast.

Kui koged mõnda tervisega seotud vaevust, olgu see vaimne või füüsiline, siis tasuks nüüd pöörata pilk oma lapsepõlve. Paljud terviseprobleemid, eriti kroonilised või vaimse/hingelise tasakaaluga seonduvad, viivad meid otsapidi oma lapsepõlve. Kui võimalik, uuri välja, mis võib olla sinu kaebuste psühholoogiliseks põhjuseks. Tihti aitab tõde välja selgitada ka mõne terapeudi või ka lähedase sõbraga rääkimine. Kui oled niidiotsa kätte saanud, saad hakata tegelema ka oma murede lahendamisega.

Põnevat nädalat!

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille osas pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle saavad osaks südamlikud kohtumised, mis tekitavad sinus rõõmu ja õnnetunnet. Oskad hoida hetkel oma elu ja suhted tasakaalus ning harmoonias. Tunned tänulikkust ja kiirgad välja armastust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide või õpingute alustamiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. Pead nüüd elule hästi ratsionaalse pilguga vaatama ning mõistma, kas sa näed ka puude taga metsa või kipud keskenduma pisidetailidele, mis ei lase sul adekvaatselt mõista täielikku pilti. Vaata, kas sa oled ehk teiste või iseenda suhtes liiga karm või kriitiline? Või hoopis vastupidi, kipud ühtedele lubama kõike ja teistele mitte midagi. Tegeled eluliste õigluse teemadega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Ole tähelepanelik! Need on viis sodiaagimärki, mille esindajad kipuvad olema energiavampiirid

Sodiaagimärk annab igale naisele kaasa salajase võime! Vaata, milline on sinu oma!

Seotud