NÄDALA TAROSKOOP | Alusta oma elus positiivsete muutuste tegemisega

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide äss ja tugevus. Nüüd tuleb kogu oma jõud kokku koguda, et rakendada see oma eesmärkide teenistusse. Sa tead, mida sa tegema pead, nii suuremas plaanis oma elu koha pealt kui ka üksikutes valdkondases, suhete, tervise ja töö osas. Vahel ei aita sellest, et tead, mida on vaja. Pead suutma leida ka jõu, et teadmisi praktiseerida. Kui tunned, et asjad ei tööta, siis peatu. Praegu võid suures muutmise ja parandamise tuhinas ehk liiga kiirelt loobuda neist asjadest, mis nõuavad seda, et neile antaks aega.

Suhete osas võib olla nii ühte kui teist äärmust. Võid tunda, et armastus õitseb ja suhted laabuvad hästi, kuid teisalt võid hoopis sattuda olukorda, kus liigsed emotsioonid põhjustavad draamat ja arusaamatusi. Proovi oma tundeid jälgida, et aru saada, miks vahel tunnetorm üle pea kipub minema. Kui tead selle algpõhjused, siis on lihtsam ka oma emotsioone juhtida.

Töö- ja rahaasjade osas peaks nüüd saabuma suurem selgus. Nädal võib tuua nii uudiseid, mis annavad sulle oma hetkeseisust parema ülevaate kui ka muutusi, mis lasevad sul edasiliikumiseks ette võtta konkreetseid samme. Praegu tasuks vältida võlgu võtmist, eriti summade osas, mida sul on keeruline tagasi maksta. Pigem katsu leida mingeid muid lahendusi oma finantsprobleemide lahendamiseks.

Tervise osas on nüüd hea aeg selleks, et loobuda halbadest harjumustest ja teha algust uute ja tervist turgutavate tehnikatega. Praegu tasub alustada nii keha puhastava tervisliku toidu kuuriga, liikumisharjumuste muutmise ja ka mõtemaailma positiivsemaks muutmisega. Sul on suurem sisemine tahtejõud kui tavaliselt, seega suudad ette võetud tegevustest ja plaanidest kinni pidada ja häid tulemusi saavutada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub ka pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väiksed asjad on korras, siis on lihtsam ka suurtega tegeleda.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sind kimbutavad alateadvusest üleskerkivad emotsioonid ja vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja eraelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning soovid nautida rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd tõusevad sinu elus üles teemad, kus oled kas ise andja või siis hoopis saaja. Peaksid mõtlema motiivide üle, mis paneb inimesi ennast muutma selleks, et midagi ära teenida, olgu selleks siis raha, kellegi armastus, austus või mõni muu hüve. Praegu on hea aeg mõelda, kas sooviksid teha oma elus muutusi, et jätkata rohkem südamelähedasel teel.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Rahulikkut nädalat!

Suur Alkeemia taroskoop 2021 on saadaval kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Seotud