NÄDALA TAROSKOOP 8.-14.4 | Ära võta elu liiga tõsiselt!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate paaž ja mõõkade kuningas. On aeg ühendada oma tunded ja mõistus. Ühelt poolt pead olema kainelt kalkuleeriv, ümbritsevate oludega arvestav, kuid teiselt poolt tasub alati jääda truuks oma ideedele ja südamehäälele. Julge jääda mänguliseks ja avatuks ka siis, kui saatus pole sulle näidanud just kõige helgemaid värve. Ära karda tunda tundeid. Julge oma emotsioone väljendada ja ole alati aus. Ära mängi tunnetega, ei enda ega teiste omadega.

Suhete osas on aeg, kus partnerite omavaheline vaimne ja intellektuaalne üksteisemõistmine on suurepärane. Võimalikud on romantilised ettepanekud, kihlumine, abiellumine või kokku kolimine ja pereplaneerimine.

Tööalaselt on sind ees ootamas mõni huvitav pakkumine. Kui oled ooanud ametikõrgendust või soovinud töökohta vahetada, siis praegu on selleks sobiv aeg. Ka raha osas on hea aeg. Saad mõne suurema summa, mida just vajanud oled. Praegu tasub oma tegemistes olla struktureeritud, järjepidev ja seada realistlikke plaane. Võid saada head nõu või abi mõnelt vanemat kolleegilt või kogenud inimeselt, kes oskab sind suunata õigele rajale.

Tervise osas peaksid olema pühendunud ja järjepidev. Kui soovid oma vaimse ja füüsilise heaolu osas midagi muuta, siis pead astuma ka selleks reaalseid samme. Sellest ei piisa, kui suure hooga alustad ja siis asjad soiku jätad. Tee teadlikult iga päev enda tervise heaks midagi.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 1.-7.4

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Ilma selleta, et laseksid vanast lahti, ei tule ka muutusi sinu ellu. Vabaks andmine on muutumise protsessi lahutamatu osa, seega mida vähem klammerdud vana külge, seda enam annad elule võimalusi end millegi uuega üllatada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama. On aeg oma õlgadelt maha raputada see, mida sa tegelikult oma ellu ei vaja.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuninganna. Sinu jaoks toovad parimaid lahendusi kainele mõistusele toetudes tehtud otsused. Ära ehita õhulosse, vaid vaata kõigele, mida ette võtad, realistliku pilguga. Soositud on kõik loovad tegevused, maaga ühenduses olemine ning pere ja lastega ühised ettevõtmised.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt keeruline. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on õnneratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Nüüd tuleb sul tegelda oma sisemaailmaga. Sa oled surunud maha tundeid ja vältinud mõtteid, millega peaksid tegelikult tegelema. Sa tunned, et sind kammitsevad piirangud ja see takistab sul teha seda, mida soovid. Need piirid oled sa tegelikult ise endale seadnud ning seega oled ka sina ise see, kes saab end neist köidikutest vabastada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et leiaksid endas tasakaalu. Jälgi, mida sa välja annad ja mida endasse võtad. Teadvusta endale oma emotsioone ja vajadusel tegele nende harmoniseerimisega. Sinu sisetunne ja rahulolu on indikaatoriks, mis näitavad, kas sa oled õigel teel või peaksid pigem aja maha võtma ja peatuse tegema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Praegu on sinu elus kõige olulisem tasakaalu leidmine. Olgu see siis töö ja kodu vahel, treeningu ja puhkamise vahel või selle vahel, kuidas sa annad oma aega ja energiat teistele ning kui palju panustad iseendasse. Kui leiad tasakaalu, siis suudad nüüd suuri asju korda saata.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Ilusat nädalat!

 

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.