NÄDALA TAROSKOOP 7.03 – 13.03 | Pinged sind ümbritsevas maailmas sunnivad hoogu maha võtma

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kümme ja sauade viis. Nädal toob endaga palju raskeid tundeid ja emotsioone, mille vastuvõtmine ja seedimine ei ole kerge. Pead tõstavad ärevus, kurbus ja segadus. Võid tunda, et sinu ümber on kaos. Ebakindlus paneb muretsema ja tekitab meeleolu langust. Kõige olulisem on mitte kaotada lootust.

Armastuse ja suhete osas võib ette tulla draamasid, konflikte ja arusaamatusi. Tülid võivad tekkida nii vanadest pinna alla hõõgunud teemadest kui ka täiesti väikestest ja pealtnäha tähtsusetutest asjadest. Kuna õhkkond on pingeline ja stress koguneb, siis ei suudeta leida lahendusi ja pinged ei vabane, vaid tekivad plahvatused. Katsu olla enda ja oma kaaslase vastu leebe ja mõista, et hetkel sind ümbritsevas maailmas toimuvad sündmused mõjutavad nii või teisiti kõiki. Ära jää oma tunnetega üksi. Distantseerumise asemel proovi suurendada lähedust, armastust ja hoolivust.

Tööalaselt võib ette tulla intriige, tagarääkimist, hoolimatut suhtumist ülemuse või kaastöötajate poolt. Võid ka tunda, et sul puudub nö “töötuju”. Isegi kui midagi otseselt ei ole viga, siis tunned ikkagi, et sa ei suuda vajalikul määral keskenduda ning motivatsioon on järsku kadunud. Ette võib tulla ka probleeme seoses rahaga – ajutisi majandusraskusi, viivitusi rahade laekumisega või valearvestusi.

Tervis nõuab nüüd endale tähelepanu. Kõik tervisehädad, mis on seotud pingetega, muretsemise ja stressiga, hakkavad tasapisi pead tõstma. Samuti võib probleeme olla kõrge vererõhuga ning sportimisel või kukkumisel võivad tekkida vigastused. Katsu hoogu maha tõmmata ja ja pöörata tähelepanu oma tunnetele. Võta endale igas päevas teadlikult hetki, kus kuulad, mida su süda räägib ja sisetunne ütleb, millised mõtted ja tunded sinust läbi voolavad. Käi iga päev jalutamas, joo vett ja taimeteesid, luba endale piisavalt puhkust ja und.

NÄDALA TAROSKOOP 7.03 – 13.03

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade üheksa. Tunned, et sinus on maad võtnud rahutus ja kipud üleliia muretsema, seda ka asjade pärast, mida sa kuidagi kontrollida ei saa. Parim, mida sa hetkel teha saad, on hingata sügavalt sisse ja proovida rahuneda, et siis selge pilguga üle vaadata teemad, mis sulle peavalu valmistavad. Keskendu ühele probleemile korraga ja märkad, et pooled sind muredest on ebareaalsed.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Sel nädalal on sinu teod ja mõtted seotud eelkõige tööga ja uute teadmiste omandamisega. Sa oled kõige selle juures, mida ette võtad, südamega ja hingega. Tahad, et sinu poolt loodul oleks sügavamat väärtust ja tähendust ka pikemas plaanis.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade seitse. Sind kimbutavad vastakad tunded. Kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on ning saad tegeleda sellega, et end kummitavast minevikust vabaneda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaks. Õhus on armastust! Ootus peagi saabuvast kevadest on sind särama löönud ning sinu ligitõmbavust suurendanud. Esiplaanil on armastuse ja romantikaga seotud teemad ning tunned, kuidas sul kõhus on liblikad lendlema hakanud. Hoia seda tunnet endas ja naudi ehedaid emotsioone.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate neli. Nüüd saad kogeda õppetunde, kus tuleb mõista, et oluline on see, mis sul on olemas, mitte see, mis oleks võinud olla või millest sa ühel või teisel põhjusel tunned, et oled ilma jäänud. On aeg keerata on fookus nendele “õnnistustele”, mis sinu elus hetkel reaalselt juba on ja olla nende eest tänulik. See toob sind tagasi reaalsusse ja mõistmisse, et sinu elus on palju imelist.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.