NÄDALA TAROSKOOP 6.-12.5 |  Keerulistest aegadest tuleb läbi minna, et tugevamana edasi liikuda

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kuninganna ja karikate neli. Periood ei saa olema kõige lihtsam, sest pead tegelema teemadega, mis muudavad su emotsionaalseks. Katsu jääda objektiivseks ning ära võta asju liiga isiklikult. Võib juhtuda, et isegi kui enda arust annad omalt poolt parima, siis see ei ole piisav, et saavutada kõiki soovitud eesmärke. Võid ka tunda, justkui poleks elu poolt pakutav sinu jaoks päriselt see õige. Tunned kohati rahulolematust ja tahad midagi uut või teistsugust. Rohi ei ole mujal rohelisem. Ära kaota motivatsiooni. Keerulistest aegadest tuleb läbi minna, et tugevamana edasi liikuda.

Suhete osas kipud nüüd mõttes läbi käima minevikus tehtud halbu valikuid ning nende üle mõtteid mõlgutama. Inimesed tunnevad, et vajavad oma aega ja ruumi, selleks et oma soovide ja unistuste osas selgust saada. Allasurutud emotsioonid kipuvad pinnale tulema ja sellest tingituna võib nii mõnigi emotsionaalne konflikt lahvatada.

Tööasjades tasub nüüd olla kohal, mida iganes sa parajasti teed. Isegi kui tunned, et sinu töökoht ei paku sulle päriselt seda, mida soovid, siis anna oma parim, enne kui edasi liigud. Kui sa pole rahul, siis leia endale uued väljakutsed, mitte ära jää ühe koha peale vinduma.

Tervise osas tasub nüüd olla tänulik selle eest, mis sul on, mitte keskenduda sellele, mida sul pole. Võid küll puutuda kokku terviseprobleemidega, kuid piisava puhkuse ja rahuliku režiimiga saad neist üsna kiirelt üle. Head teeb see, kui leiad kellegi, kes kuulab su muresid, et saaksid kasvõi lihtsalt pisut ventileerida oma emotsioone. Seisma jäänud ja alla surutud tunded põhjustavadki tihti vaimseid ja füüsilisi ebakõlasid organismis,

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE  6.-12.5

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku maag. Mõistad, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamiseks plaan ja võimalused ning asud oma eesmärke otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on keisrinna. On aeg olla ühenduses südamega ja oma naiseliku poolega. Tee oma otsuseid läbi armastuse, helluse ja mõistmise. On viljakas aeg nii ideede kui emotsioonide mõttes. Luba endal kogeda maailma küllust ja ole ka ise helde.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Nüüd saabub sinu jaoks mõnes mõttes pöördeline aeg. Tõmbad minevikule kriipsu alla mõistuse kogu jõudu kokku võttes. See tähendab nii oma mingitest veendumustest ja tõekspidamistest loobumist, kui ka oma aja ära elanud mineviku lõplikult seljataha jätmist. See ei saa olema kerge, kui on ometi väga vajalik, et edasi liikuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Tunned, et õhus on pinged ja stress. Kipud ise liigselt muretsema ja sellega enda jaoks asju tumedamates toonides värvima, kui need reaalsuses on. Katsu hoida jalad maas ja vajadusel aruta oma mõtteid ja tundeid mõne lähedasega, et asju veidi teise nurga alt näha.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd on aeg hoida silmad ja süda avatuna, et tajuda ümbritsevast maailmast ja inimestelt tulevaid impulsse. On hea aeg selleks, et rõõmsalt ja enesekindlalt alustada mõne uue projektiga. Võimalused ja ideed on õhus, haara neist kinni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sinu ellu on saabunud võimalus, mis laseb kasutada oma andeid ja muuta oma elu palju imelisemaks, kui see hetkel on. Uued uksed võivad avaneda ka tööalaselt ning sind võib üllatada ka ootamatult sülle sadav rahaline kingitus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama põnevaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele täielikult just sellele, mis parasjagu käsil on.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Praegu suudad elu maisema poolega seotud unistusi ellu viia, kui oled pühendunud ja visa. suurepärane aeg on finantsplaanide tegemiseks ja tööalase edu saavutamiseks. Hea aeg on ka loodusega kontakti loomiseks ja maandamisega seonduvateks praktikateks.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

Seotud