NÄDALA TAROSKOOP 4.-10.3 | On aeg tähistada elu!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kümme ja kuu. On hea aeg sõprade ja perega koos olemiseks, toredate sündmuste tähistamiseks ja elu üle rõõmu tundmiseks. Kuna on tegu üsna emotsionaalse perioodiga, siis sellel ajal kerkivad üles ka teemad, millega seoses on sul midagi lahendamata või vabastamata. Märka, mis tekitab sinus ärevust, pinget või solvumistunnet. Mõned teemad, mis sinus pead tõstavad, võivad olla mõjutanud sinu suguvõsa juba mitmeid põlvkondi. Julge usaldada oma intuitsiooni ja ära karda olla aus oma tunnetest rääkimisel.

Kui soovid häid suhteid, siis lõpeta ülemõtlemine ja rõõmusta selle üle, mis on sinu elus praegu head. Sind ümbritsevad inimesed on valmis pakkuma oma toetust ja seltskonda. Suurepärane aeg on valupunktide lahti harutamiseks ja oma tunnete analüüsimiseks. Esile võivad kerkida teemad, mis panevad sind aeg ajalt ärevust tundma või käivitavad. Katsu mitte koheselt reageerida, vaid kasuta neid emotsioone kui tööriistu, mis aitavad sul oma käitumist ja tunnete algpõhjuseid paremini mõista.

Tööasjad peaks üldiselt liikuma sujuvalt, kuid sulle võib muret valmistada see, et mis sinust saab pikemas plaanis. Võid kaaluda kas töökoha vahetust või mõne lisaprojektiga tegelema hakkamist. Suurenevad kulud tekitavad sinus mõningast finantsmuret.

Tervise osas tasub sul nüüd kuulata oma keha. Kui usaldad oma intuitsiooni ja märkad oma keha vajadusi, siis paraneb ka sinu füüsiline ja vaimne heaolu. Praktiseeri teadlikult kohal olemist. Nii märkad sa, mis tunded sinu kehas on. Kui pidevalt tormad ja kiirustad, siis jätad end tihti endalegi märkamatult hooletusse.

NÄDALA TAROSKOOP 4.-10.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Ilma selleta, et laseksid vanast lahti, ei tule ka muutusi sinu ellu. Vabaks andmine on muutumise protsessi lahutamatu osa, seega mida vähem klammerdud vana külge, seda enam annad elule võimalusi end millegi uuega üllatada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuningas. On aeg tegeleda elu maisema poolega. Rahulolu ja majanduslik kindlustatus ei pea tulema läbi rassimise ja hambad risti läbi takistuste surumisest. Leia viis, kuidas saad muuta oma töised tegevused selliseks, et suudaksid neid näha mängulist aspekti ja ka naudiksid seda, mis sulle igapäevase leiva lauale toob.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab täht. On aeg oma sisemaailmaga lähemat tutvust teha. Ära häbene seda, kes sa oled. Luba oma soovidel ja visioonidel päevavalgele tulla ja lea viis, kuidas end armastada ja aktsepteerida just sellisena nagu sa praegusel hetkel oled. Sellest algab edasiminek, areng ja täiustumine.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Sul on ideed ja visioonid, mille kallal töötad. Usu endasse, sest sul on jõudu, et kõik oma plaanid ellu viia. Hea oleks vaadata suuremat pilti, et näha seda, kus sa hetkel seisad. Sinu tarkus aitab su üle ka kõige keerukamatest olukordadest.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sul on põhjust olla õnnelik ja rahulolev. Elu on andnud sulle palju kingitusi, mille üle tänulik olla. Ära arva, et sa pole neid ära teeninud. Kõik see, mis sinu elus on, kuulub õigusega sulle, sest oled teinud tööd ja näinud vaeva.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd peaksid end sisemiselt valmis panema selleks, et sinu ellu tulevad muutused. Neid puudutavad uudised jõuavad sinuni juba õige pea. Tunneta, mis sind kõnetab, julge lasta minevikust lahti ja ela täiel rinnal tänases päevas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Selleks, et elus edasi liikuda, pead sa teadma, kuhu suunas sa liikuda soovid. Kui oled oma eesmärkides ja sihtpunktis kindel, siis suudad sa ka leida võimalused ja õiged rajad, et oma unistuste suunas liikuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd on aeg otsida oma elus rahu ja selgust. Sa oled palju teinud ja läbi elanud, nüüd on aeg end pisut tuulutada. Sul tuleb nii mõnegi asja üle oma elus tõsiselt mõelda, et mosaiigikildudest selge ja arusaadav tervik kokku sättida. Ole enda vastu mõistev ja luba endale vajalikku rahuaega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sul on ideid ja unistusi ning nüüd on sinus ka palju loovjõudu ja energiat, et seda ellu viia. Usalda ennast, julge seada suuri eesmärke ja ära karda tööd, mis sellega kaasneb. Sa suudad jõuda kaugemale, kui unistadagi oskad.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sinu ellu on saabunud võimalus, mis laseb kasutada oma andeid ja muuta oma elu palju imelisemaks, kui see hetkel on. Uued uksed võivad avaneda ka tööalaselt ning sind võib üllatada ka ootamatult sülle sadav rahaline kingitus.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud