NÄDALA TAROSKOOP 31.07-6.08 | Inimesed on avatud, entusiastlikud ja valmis uuteks algusteks

Käimas on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kolm ja sauade äss. Praegu on väga viljakas aeg, mis on soodne pinnas nii perelisa planeerimiseks kui ka ideede genereerimiseks. Inimesed on avatud, entusiastlikud ja valmis uuteks algusteks. Nüüd võid tunda inspiratsioonipuhangut, mis aitab sul oma elus soovitud muutusi sisse viia.

Suhete osas võib nüüd sinu ellu tagasi tulla mõni inimene, kellega pole pikalt suhelnud. See võib tähendada nii südamliku sõprussuhte üles soojendamist kui ka vana kallima taastärganud huvi sinu vastu. Ees ootavad koosviibimised, juhuslikud põnevad kohtumised ja toredad perekondlikud sündmused.

Tööalaselt tunned nüüd soovi midagi sellist ära teha, millel oleks tõeline tähendus ja mis suudaks inimeste elusid lihtsamaks muuta, parandada või pakkuda neile elamust, mis jääb pikaks ajaks meelde. Sa tunned soovi töötada eesmärkide, mitte palga nimel. Eriti hästi laabuvad need ettevõtmised, mis on tehtud meeskonnas või koos toredate koostööpartneritega.

Tervise eest hoolitsemise osas oled hetkel väga kirglikult meelestatud. Tahad oma liikumise ja toitumise osas korrektuure teha, et end paremini ja energilisemana tunda. Tähelepanelik tasuks olla tasakaalu leidmise osas. On oht üle pingutada liigse sportimise või ka liigse pidutsemisega.

NÄDALA TAROSKOOP 31.07-6.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Soovid nüüd oma mineviku selja taha jätta, sest see on sulle põhjustanud piisavalt meelehärmi. Selleks, et edasi liikuda, pead tegema otsustavaid samme ja olema julge. Kui sa kardad riskida, siis ei muutu midagi ning need samad probleemid, mille käes oled vaevelnud, kerkivad mõne aja möödudes taas esile.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Oled valmis kõikideks raskusteks ja ootamatusteks, mida elu võib eales sinu teele tuua. Praegu saadab elu sinu teele eelkõige õppimise, töötamise ja loogilist mõtlemist vajavate ülesannete näol üllatusi. Aga sina oled valmis. Võibolla vahel liigagi pingsalt ette valmistunud ning seetõttu kohati paindumatu või pinges. Katsu võtta asju rahulikumalt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatuseratas. Sinu elus toimuvad muutused. See, kuidas sa neid koged, on täiesti sinu enda teha. Selge on see, et asjad ei jää samaks, kuid kui oled muutustele vastu ning võtad seda kõike kui ebameeldivat protsessi, mis tõukab sind turvalisustsoonist välja, siis elad kõike läbi ka kordades raskemini. Kui oled valmis uuteks olukordadeks ning tahad õppida ja arenda, siis aga toob elu sinu teele võimalusi!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad „kokkusattumused“, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Ilusat nädalat!

Seotud